Vitamiin B7 (biotiin)

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Vitamiin B7 ehk biotiin on väga oluline vitamiin, mis aitab organismil omastada toidust saadavat energiat. Lisaks sellele on biotiinil ka oluline roll juuste, naha ja küünte tervise hoidmisel. Kui organismil on biotiini puudus, võib see põhjustada nahaärritusi, juuste väljalangemist ja rabedaid küüsi.

Biotiini saab lisaks toidule võtta ka toidulisandina, kas tablettide, pulbri või kapslitena. Toidulisandina võetuna võib biotiin aidata kaasa juuste tervisele ning tugevamaks ja säravamaks muutumisele. Samuti võib biotiin aidata parandada küünte seisundit.

Biotiinil on tavaliselt väga vähe kõrvalmõjusid, kuid mõnel juhul võib see põhjustada allergilisi reaktsioone. Samuti võib biotiini üledoos põhjustada seedetrakti häireid, nagu iiveldus ja kõhulahtisus.

Kui soovite biotiini oma toidulisanditest leida, siis saate seda osta meie veebipoest bulk hinnaga. Pakume erinevaid biotiini vorme, sealhulgas tabletid, pulbrid ja kapslid. Võite olla kindel, et meie biotiin on kõrge kvaliteediga ja soodsa hinnaga.

Ärge laske biotiini puudusel oma juuste ja küünte tervist halvendada. Kasutage biotiini ja hoidke oma juuksed, küüned ja nahk terved ja kaunid. Osta biotiini nüüd meie veebipoest ja saate tunda selle kasulikku mõju oma kehale!