Õlipihusti

Mis on õlipihusti?

Õlipihusti on pihusti, mis sisaldab õli kui määrdeainet, letsitiini emulgaatorina ja õli pihustist välja suruvat ainet, nagu näiteks toidualkohol. Õlipihusti abil kantakse õli praepannidele ja teistele kööginõudele, et vältida nendele toidu kleepumist.

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Õlipihusti kasutamine on sinu jaoks tervislikum kui toiduõli, sest kasutavad õli kogused on märkimisväärselt väiksemad. Erinevalt toiduõlist ei saa õlipihustis olev õli laguneda potentsiaalselt ohtlikeks ühenditeks, mis teatud aja jooksul tarbides põhjustavad tõsiseid terviseprobleeme.

Õlipihusti kasutamise eelised

Toiduõliga võrreldes võib õlipihustil olla mitmeid eeliseid nii sinu figuurile kui ka tervisele. Õlipihusti kasutamine tähendab vähem kaloreid, kuna pihustad õli pannile ainult väikese koguse. Lisaks on turul saadaval ka mõned tooted mis väidavad, et nad ei sisalda üldse kaloreid, nii et sinu toit on kindlasti palju vähem õline ja kaloreid sisaldav. Toit on samuti vähem rasvane ja selles on vähem vabu radikaale. Südamehaiguste ja kolesterooli tekkimise risk väheneb ning loomulikult toit ei kleepu pannile ja panni on lihtsam puhastada.