EAA

EEA (olulised aminohapped) aminohapped soodustavad lihasvalkude sünteesi, mis võimaldab sinu kehal toimida, taastuda ja kasvada. Uuringud on näidanud, et oluliste aminohapete kasutamine enne treeningut võib suurendada sinu keha anaboolset (lihaseid kasvatavat) reaktsiooni treeningule. EAA toidulisandi võtmine enne treeningut, selle ajal või pärast treeningut võib suurendada valgu sünteesi, mis võib kehas luua positiivse valgu tasakaalu ja põhjustada lihaste ülesehitamise anaboolse seisundi, mis võimaldab sul lihaseid kergemini peale treeningut taastada ja üles ehitada.

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

EEA ja glutamiin aminohapete kompleks igaks ajaks

EAA glutamiin valem annab kõige väärtuslikumad asendamatud aminohapped, mis on meie keha jaoks asendamatud, kuna organism ei suuda neid sünteesida ja seetõttu tuleb neid toiduga saada. Nende aminohapete võtmine toidulisanditena, eriti treeningute perioodi ajal, on suurepärane viis tagada, et kehas on olemas optimaalne ehitusmaterjalide ehk aminohapete tase. Hargnenud ahelaga aminohapped (BCAA) kuuluvad oluliste aminohapete hulka ja moodustavad ligikaudu 35% lihaste valkude jaoks asendamatutest aminohapetest.

EAA-de otsustav roll

Essentsiaalsed aminohapped on valgu ehitusplokid ja lihaste tervise nurgakivi. Neid nimetatakse tabavalt "asendamatuteks", sest meie keha ei saa neid aminohappeid ise toota; me peame neid saama kas toiduga või toidulisanditega. EAAd koosnevad üheksast aminohappest, mis on olulised erinevate füsioloogiliste funktsioonide jaoks, kuid nende peamine roll on lihasvalkude sünteesi (MPS), protsessi, mille abil lihased taastuvad ja kasvavad, käivitamine.

EAA-de ajastus eelis

Uuringud on näidanud, et EAA-de strateegiline kasutamine treeningu ajal võib märkimisväärselt suurendada keha anaboolset (lihaseid ülesehitavat) reaktsiooni treeningule. EAA toidulisandi võtmine enne, ajal või pärast treeningut võib stimuleerida valgusünteesi, mis toob kaasa positiivse valgu tasakaalu organismis. See anaboolne seisund pakub ideaalset keskkonda lihaste taastumiseks ja kasvuks, võimaldades teil tõhusamalt taastuda ja tõhusalt ehitada lihasmassi.

Põhjalik EAA ja glutamiini kompleks

Meie EAA glutamiini valem pakub terviklikku segu kõige väärtuslikumatest asendamatutest aminohapetest, tagades, et teie organismil on juurdepääs kogu vajalikule spektrile. Need aminohapped on hädavajalikud lihaste taastamiseks, kasvuks ja üldiseks heaoluks. Lisaks sellele suurendab glutamiini, teise olulise aminohappe lisamine veelgi teie keha võimet taastuda ja kohaneda intensiivse treeningu nõudmistega.

Kui EAA toidulisandid on hädavajalikud

Kuigi tasakaalustatud toitumine peaks ideaalis andma teile enamiku teie keha vajaminevatest asendamatutest aminohapetest, võib teatud olukordades olla vajalik täiendav EAA-de lisamine. Siia kuuluvad isikud, kes järgivad spetsiifilisi toitumispiiranguid, intensiivsed sportlased või need, kellel on suurenenud valguvajadus. Oluline on märkida, et toidulisandid peaksid täiendama, mitte asendama tervislikku toitumist.

EEA toidulisandite kasutamise vajalikkusest

Meie kehas on 21 erinevat aminohapet, millel igaühel on tervisliku eluviisi säilitamisel oma konkreetne funktsioon. Me soovime saada suurema osa oma kehale vajalikest aminohapetest tervislikust ja tasakaalustatud toitumisest. Kuna neid aminohappeid keha aga ei suuda säilitada, peame valku regulaarselt juurde sööma. Lisaks sellisele järjekindlale valgutarbimisele võib soovitud efekti saavutamiseks teatud aegadel kasutada vabas vormis aminohappe toidulisandeid. Kõrvuti mis tahes muu toidulisandiga, mille toimivust teadus tõestab. Sellisena võivad EAA toidulisandid olla väga võimas treeningu tööriist.

Teatud juhtudel tuleb neid aminohapete vajadusi veelgi enam toetada, näiteks veganid, tippspordiga tegelevad sportlased, inimesed, kellel on mõned toitumispiirangud ja need kellel tuleb tarbida täiendavaid aminohappeid. Toidulisandid ei asenda siiski head toitumist ja dieeti. Need on mõeldud konkreetse eesmärgi toetamiseks. Võluvitsa siin ei ole. Paremad tulemused on saavutatavad, kui parandad oma loomulikku toitumist enne toidulisandi valimist.

EAA toidulisandeid ei vaja kõik. Õige kasutamise korral võivad need siiski olla tõhusaks vahendiks teatud inimeste konkreetsete treeningu eesmärkide optimeerimiseks. Peamine on mõista enda konkreetseid vajadusi.

EAA veebis MrBiceps.ee

Avasta Essentsiaalsete Aminohapete (EAA) jõud, mis on nüüd mugavalt saadaval veebis MrBiceps.ee. Meie hoolikalt valitud EAA toidulisandid pakuvad sulle vajalikke ehitusplokke lihaskasvu ja taastumise jaoks. Olgu sul sportlase eesmärk saavutada tipptulemusi või oled tervisesportlane, kes soovib tulemusi maksimeerida, meie EAA tooted on vaid paari kliki kaugusel. Tõsta oma treeningute taset EAA-de abil, mis on nüüd lihtsasti kättesaadavad meie veebilehel.

Lisaks EAA-dele leiad ka teisi tooteid, nagu BCAA, glutamiin, arginiin, beeta-alaniin, tsitrulliin, tauriin, leutsiin ja HMB.