Valgusegud

Klassikaline valgusegu on paar lusikatäit valgupulbrit, mis on segatud vee või piimaga, kuid valgurikaste jookide populaarsuse suurenemine tähendab, et valgusegude valikuvõimalusi on palju rohkem.

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm
Kuva: 10 20 50 100

Mis eesmärk on valgusegudel?

Valgusegud on lihtsalt mugav viis suurendada oma keha valgu tarbimist, mis on vajalik lihaste kasvu ja paljude muude kehafunktsioonide toetamiseks. Valk mängib olulist rolli lihaste kasvus, paranemises ja normaalses funktsioonis, moodustades ensüüme ja hormoone, edastades närviimpulsse kogu kehas ja kaitstes immuunfunktsiooni. Treeningu ajal koormusega kehale pandud stress põhjustab kehas valkude lagunemise. Valgusegude abil valkude asendamine kehas pärast treeningut võimaldab lihastel end uuesti üles ehitada ja taastuda.

Kui palju ja kuidas valgusegusid treeningute ajal tarbida?

Lihaste kasvatamiseks on soovitatav tarbida 1,4 kuni 2 grammi valku kilogrammi kehakaalu kohta päevas. Sellest kogusest suurem valgukoguse tarbimine võib olla siiski kasulik teatud spordialade puhul, seda olenevalt inimesest ja tema konkreetsetest eesmärkidest. Soovitav on valgu tarbimist päeva jooksul hajutada. Kui te loomseid tooteid ei söö, ärge muretsege – ka taimsed valgud on olemas. Saate neid osta meie veebipoest.

Parimate tulemuste saamiseks tuleks tarbida 25 kuni 40 grammi valku ühe toidukorra kohta iga kolme kuni nelja tunni järel päeva jooksul ja mitte teha seda ühe või kahe suurema annusena. Oluline on mõista, et lihased suudavad ja saavad kasvada ainult vastusena jõutreeningust tulenevale stressile. Ainuüksi valgusegude kasutamine ja valk ilma treeninguta ei too kaasa lihaste kasvu.

Kui otsustate kasutada pulbriliste toodete, soovitame osta mugavad spordi joogipudelid, milles saate jooki segada - neid saab samuti osta MrBiceps.ee veebipoest.