Rasva põletamiseks tooted

Kuidas rasva põletada?

Rasvade põletamine on üks peamiseid motivaatoreid miks inimesed otsustavad trenni minna. Rasva põletamine kõhult annab saledama piha ja vahepeal väikeseks jäänud püksid mahuvad taas jalga. Saledam ja sportlik keha annab inimesele parema enesetunde ja lisab ka enesekindlust. Parim viis rasva põletamiseks on aeroobne treening, kuid on olemas siiski ka toidulisandeid, mis võivad kiirendada sinu ainevahetust, vähendada rasvade imendumist või aidata sinu kehal rasva põletamine muuta intensiivsemaks.

Filtrid
Kategooria
  • L-karnitiin
  • Rasvapõletajad
  • CLA
  • Kroom
  • Berberiin
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm
Kuva: 10 20 50 100

Tootjad reklaamivad oma toidulisandeid tihti kui imelisi lahendusi, mis suudavad sinu kaaluga seotud probleemid kiiresti lahendada. Kuid rasvapõletajad on efektiivsed ainult koos intensiivse treeninguga. Kaalulangetamist tablettide abil ja ilma treeninguta pole olemas. Isegi looduslikud toidulisandid ei suuda tagada rasva kadu.

Pea meeles, et igaühe ainevahetus on erinev. Lisaks treeningule on tõhusad viisid kaalu langetamiseks veel ka regulaarne uni, stressi vähendamine ja toitaineterikas tasakaalustatud toitumine. Sellegipoolest on tõestatud, et mitmed toidulisandid aitavad sul rohkem rasva põletada.

Milliseid toidulisandeid kasutada rasvade põletamiseks?

Rasvade põletamise preparaatidest on tuntumad CLA ja Karnitiin. Neid tuntakse tervisele kõige sõbralikumate rasvapõletust soodustavate ainetena. CLA koosneb bioaktiivsetest taimsetest vabadest rasvhapetest, mis aitavad kehal peale treeningut taastada lihasmassi ja rasvkoe vahelist tasakaalu. Lisaks reguleerib see rasvarakkudes vabastatava rasva hulka ja vabad rasvhapped suunduvad nii verre ning sealt saab neid treeningu ajal juba lihastesse suunata treeninguks vajaliku energia tootmiseks.

L-Karnitiin on aminohape, mida kõige rohkem leidub lambalihas. Ka inimese organism sünteesib karnitiini ise tehes seda peamiselt maksas. Inimese kehas on karnitiini 20 kuni 25 grammi. Karnitiinil on tähtis osa rasvade energiaks muundamisel. Paljud fitnessi ja jõutreeningu harrastajad üle kogu maailma kasutavad karnitiini juba aastaid.

Lisaks L-karnitiinile ja CLA-le saate osta MrBiceps.ee poes ka kroomi tablette ja teisi rasvade põletamiseks mõeldud tooteid.