Vitamiin B6 (püridoksiin)

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Vitamiin B6, mida tuntakse ka püridoksiinina, on vesilahustuv vitamiin, mis aitab kehal toota neurotransmittereid, mis aitavad edastada signaale ajus. Samuti aitab see reguleerida meeleolu, magada ja tuju ning tugevdada immuunsüsteemi. B6 vitamiin on oluline ka valkude ja süsivesikute ainevahetuses.

Kuigi B6 vitamiin on saadaval paljudes toitudes nagu kana, kalkun, banaanid, pähklid ja seemned, võib selle puudus olla levinud. Puuduse sümptomite hulka kuuluvad aneemia, nõrk immuunsüsteem, nahaprobleemid ja närvisüsteemi häired.

B6 vitamiin on saadaval erinevates vormides nagu tabletid, pulber ja kapslid. Enne kasutamist tuleks alati lugeda tootja juhiseid. B6 vitamiini üledoos võib põhjustada närvisüsteemi kahjustusi, seetõttu on soovitatav järgida tootja soovitatud annuseid.

B6 vitamiin on oluline osa paljudest B-vitamiinide kompleksidest, mis on saadaval müügiks internetis ja apteekides. Kui soovite osta B6 vitamiini või B-vitamiinide kompleksi, siis müüme neid ka meie e-poes.

B6 vitamiinil on mitmeid kasulikke omadusi. See aitab toetada immuunsüsteemi, edendada ajutegevust ja parandada tuju. Samuti võib see aidata reguleerida hormoonide taset ja vähendada homotsüsteiini taset veres.

Kui kasutatakse soovitatud annustes, on B6 vitamiin ohutu ja ei põhjusta kõrvalmõjusid. Kuid kui teil tekivad kõrvalmõjud nagu peavalu või iiveldus, lõpetage B6 vitamiini võtmine ja konsulteerige arstiga.

Meie veebipoest saate osta B6 vitamiini erinevates vormides, sealhulgas tablettide, pulbri ja kapslitena. Vitamiin B6 sisaldub ka väärtuslikus toidulisandis ZMA, mida võib leida aadressil Mrbiceps.ee. Pakume ka B-vitamiinide komplekse, mis sisaldavad B6 vitamiini. Ostmine meie veebipoest on lihtne ja mugav ning pakume tooteid suuremates kogustes, et tagada parim hind. Tutvuge meie valikuga juba täna ja hoolitsege oma tervise eest!

Mrbiceps.ee - kvaliteetsete toidulisandite ja mineraalide veebipood. Siit leiate mitte ainult tooted, mis parandavad sportlikku sooritust, vaid ka vitamiinid nagu B-vitamiinid (B-vitamiin, B1 (tiamiin), B2 (riboflaviin), B3 (niatsiin), B4 (koliin), B5 (pantoteenhape), B6 (püridoksiin), B7 (biotiin), B8 (inositool), B9 (foolhape), B12-vitamiin), C-vitamiin, D-vitamiin, E-vitamiin, K-vitamiin, tsink, raud, kaltsium, magneesium, seleen ja kaalium.