Kre-Alkalyn

Mis on Kre-Alkalyn?

Kre-Alkalyn on kreatiini pH-ga korrigeeritud vorm, mida tuntakse ka kui "puhverdatud" kreatiin. Kre Alkalyn loodi, et kõrvaldada tavalise kreatiin monohüdraadiga seotud negatiivseid kõrvalmõjusid, täpsemalt kreatiini muundumist mürgiseks kõrvalsaaduseks kreatiniiniks. See saavutatakse leeliselise pulbri lisamisega mikroniseeritud kreatiin monohüdraadile, et reguleerida pH stabiilsele tasemele, suurendades sellega stabiilsust mao happelises keskkonnas. Kre Alkalyn tabletid ja kapslid vähendavad seega ebamugavustunnet maos.

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Lisades tavalisele kreatiin monohüdraadile leeliselise pulbri nagu sooda, stabiliseerib see selle happesuse taseme vahemikus 7-14 ja pärsib sellega kreatiniini muundumise protsessi. See lahendab kreatiin monohüdraadiga seotud tavapärased kõrvaltoimed, nagu puhitus ja krambid.

Millised on Kre-Alkalyni kasutamise eelised?

Kre-Alkalyn on kombinatsioon kolmest erinevast aminohappest: glütsiinist, arginiinist ja metioniinist. Kui kreatiin sinu kehasse siseneb, seostub see fosfaadi molekuliga, luues adenosiintrifosfaadi (ATP), mis on sinu keha loomulik energiaallikas.

Kre-Alkalyni lisamine suurendab sinu keha vahetut energiavarustust, luues rohkem ATP-d, mis võib olla äärmiselt kasulik vastupidavusalade sportlastele, kes kasutavad treeningul ja võistlustel lühikesi, kiireid ja plahvatuslikke liigutusi. Erinevalt kreatiin monohüdraadist on kliinilised uuringud näidanud, et Kre-Alkalyn on kasutamiseks ohutu ja mittetoksiline ning sellel puuduvad teadaolevad kõrvalmõjud.

Kuidas Kre-Alkalyn toimib?

Sarnaselt kreatiin monohüdraadiga näitavad uuringud, et Kre-Alkalyn suurendab jõudu ja parandab treeninguvõimet. Lihasrakkudesse lisatud kreatiini tulemuseks on ATP kiirem teke funktsionaalsete liigutuste või treeningus tehtavate seeriade vahel, mis võimaldab sportlastel säilitada treeningu ajal kõrgemat treeningu intensiivsust ja parandada treeningute kvaliteeti. Seega, kui sinu lihasrakkudes on rohkem kreatiini on sinu kehal võime toota rohkem energiat, jõudu ja kiirust, mis tähendab ühtlasi suuremat kasu treeningust.

Mis on Kre-Alkalyni soovitatav annus?

Kliiniliste uuringute kohaselt on Kre-Alkalyni soovitatav annus 3 grammi ühe korra kohta. Parim viis Kre-Alkalyni võtmiseks sportliku soorituse saavutamiseks on võtta seda 20 minutit enne iga treeningut koguses 3 grammi. Erinevalt kreatiin monohüdraadist ei pea sa Kre-Alkalyni kasutamise tsüklit tegema, kuna see ei vaja kehas kreatiini taseme tõstmiseks aega.

Miks võiks kaaluda Kre-Alkalyni kasutamist?

Uuringud näitavad, et Kre-Alkalyn parandab veelgi jõunäitajaid võrreldes kreatiin monohüdraadiga. Ühes pimetestina tehtud uuringus manustati 24-le meessoost tõstjale 5 grammi Kre-Alkalyni või kreatiin monohüdraati kord päevas 8 nädala jooksul. 8 nädala pärast näitasid tulemused, et kreatiin monohüdraadi rühmas oli tulemuste keskmine paranemine võrreldes algtasemega 8,39%. Kre-Alkalyni grupi keskmine tulemuste paranemine võrreldes algtasemega oli aga 10,76%.

Kui kreatiin monohüdraat on praegu sinu toidulisandite režiimi osa, võiksid kaaluda Kre-Alkalynile üleminekut. Uuringud näitavad, et Kre-Alkalyn võib jõunäitajaid rohkem parandada kui kreatiin monohüdraat, aga lisaks parandada ka vastupidavust ilma kaasnevate negatiivsete kõrvalmõjudeta. Kui soovid saada veelgi paremaks või konkurentsivõimelisemaks sportlaseks, siis miks mitte kasutada oma soorituse parandamiseks parimat tüüpi kreatiini?