Vadakuvalgu isolaat

Vadaku isolaat on vadaku kontsentraat, mis on absorbeerinud kõik kasulikud elemendid ja suurendanud oluliselt valgu kogust. Esiteks on isolaat läbinud spetsiaalse filtreerimise, mis tähendab, et see on vähem allergeenne kui teised piimakontsentraadid.

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm
Kuva: 10 20 50 100

Teiseks eemaldatakse kõik soovimatud ained vadakust väga madalatel temperatuuridel filtreerimise teel ja pärast seda toode kuivatatakse. Selline tootmine võimaldab saada kõrgema bioloogilise väärtusega valku, kallim tootmine mõjutab aga lõpptoote maksumust. Sellest hoolimata on vadaku isolaat oma hinna ja kvaliteedi suhte poolest üks parimaid tooteid.

Nagu iga teinegi valgupulber, segatakse vadaku isolaat piima või veega ning tarvitatakse hommikul ning tund enne ja pärast treeningut. Kui otsustate kasutada pulbriliste toodete, soovitame osta mugavad spordi joogipudelid, milles saate jooki segada - neid saab samuti osta MrBiceps.ee veebipoest. Vajadusel võib vadaku isolaati võtta söögikordade vahel. Et vastata küsimusele, mis on vadaku isolaat ja kas seda tasub võtta, toome välja selle peamised eelised.

Vadakuvalgu isolaat

Vadakuvalgu isolaat on kontsentreeritud toidulisand, mis saadakse inimese lihaste ülesehitamisel üliolulise piimavalgu ultrafiltrimise teel. Spetsialistid väidavad, et see on parim vadakuvalgu valik. Seda toodetakse juustu toomisel saadud toorainest. Järgnev valkude eraldamine viiakse hoolikalt läbi filtreerimise ja ioonivahetuse protseduuride abil. Sellised tehnoloogiad mõjuvad vadakule õrnalt. Need ei mõjuta negatiivselt selle algseid orgaanilisi parameetreid. Lõpptulemusena koosneb toode peaaegu ~84% looduslikust valgust.

Inimkeha seedib seda hästi ja vadakuvalgu isolaat annab kehale piisavalt koostisaineid aminohapete sünteesiks. Hiljem osalevad need aga lihaskoe moodustamises. Sellise valgupõhise toidulisandi vajalikkust teavad kogenud sportlased ja loomulikult ka algajad, kes on vastava teema kohta infot hoolikalt uurinud. Isolaadi peamisteks eelisteks on see, et selles sisalduvad aminohapped on optimaalselt tasakaalustatud, isolaadi valgusisaldus sobib hästi lihaste kasvatamiseks, selle kasutamisest piisab taastumisprotsesside ergutamiseks ja isolaat stimuleerib lisaks ka immuunsüsteemi talitlust, kuna toimib aktiivse antioksüdandina.