Kompleks

Igaüks, kes soovib saavutada tulemusi, kas siis professionaalselt või lõbuks, aga ka teatud tulemuste saavutamiseks, peab hoolikalt tagama, et tema keha ei oleks aminohapete puuduses. See on vajalik, sest just komplekssed aminohapped on need, mida üldiselt peetakse lihasrakkude ehitusplokkideks.

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Seega võib kindlalt väita, et aminohapete kogus ja tasakaal on otseselt seotud inimese tervise, heaolu, võimega taastuda pingelisest treeningust ja muidugi füüsisega. Aminohappeid on kümneid ja enamik neist leidub teatud toiduainetes. Seega võib julgelt öelda, et tasakaalustatud toitumine on üks tähtsamaid tipphetki. Samas tuleb ka teada, et professionaalid ja intensiivset sporti tegevad inimesed vajavad palju energiat, mistõttu toidust saadud aminohapetest tavaliselt ei piisa. Seetõttu on väga oluline kasutada vabas vormis kompleksseid aminohappeid, mis koos õige toitumise põhimõtetega tagavad maksimaalse tulemuse. Kompleksseid aminohappeid saate osta ka meie veebipoest.

Komplekssed vabas vormis aminohapped tagavad biosaadavuse

Kõrge biosaadavus on kavandatud tulemuste saavutamiseks hädavajalik. See tähendab, et keha kasutab teatud koguse ainet eesmärgipäraselt. Seega on arvukad uuringud näidanud, et just vabas vormis aminohapete kompleks tagab kõrgeima biosaadavuse. Samuti on oluline rõhutada, et vabas vormis aminohappeid ei seedita - need imenduvad vereringesüsteemi, töödeldakse maksas ja aminohapped suunatakse sinna, kus neid vajatakse, st otse lihastesse.

Kui otsite parimaid tulemusi, siis mängib komplekssete vabas vormis aminohapete ajastamine väga olulist rolli. Parimad tulemused saavutate, kui võtate kompleksseid vabas vormis aminohappeid kohe pärast treeningut, sest siis imenduvad toitained kõige paremini organismis.

Pange tähele vabas vormis aminohapete tähtsust:

  • L-lüsiin - vajalik keha üldiseks kasvuks; osaleb kehale vajalike valkude tootmises; aitab kehal taastuda pärast rasket treeningut; säilitab organismis lämmastiku tasakaalu. Selle aine puudus võib aeglustada rasva ainevahetust ja suurendada kaltsiumikadu;
  • L-valiin - osaleb närvisüsteemis; aitab säilitada emotsionaalset stabiilsust; lämmastiku tasakaalu organismis; aitab taastada lihaskoe pärast pingelist treeningut; puudus võib kahjustada lihaste ja närvisüsteemi tööd.
  • L-leutsiin - vajalik hemoglobiini tootmiseks; aitab organismil taastuda pingelisest treeningust; parandab lihaskasvu ja anaboolset keskkonda organismis; selle aine puudusega võib kaasneda nõrkus, väsimus või peavalu;
  • L - isoleutsiin - kaitseb lihasvalke lagunemise eest, eriti raske treeningu ajal; puudus võib põhjustada ärritust, segadust ja peavalu.

Miks peaksin ostma spordiaminohappeid veebist?

Kindlasti ei ole puudust põhjustest, miks peaks spordi aminohappeid ostma veebist. Esiteks säästab see palju aega, nii et teil jääb rohkem aega sporditegevuseks. Samuti on oluline rõhutada, et meie veebipoest on äärmiselt lihtne ja mugav osta vajalikku toodet. Et leida kiiresti ja mugavalt vajalik aminohappekompleks, saate kasutada otsingut ja sorteerida tooteid oma lemmikmargi, hinna jne. järgi. Ja muidugi ei saa unustada, et ka hind mängib olulist rolli. Meie veebipoes toimuvad sageli erinevad kampaaniad, nii et võite olla kindel, et saate osta aminohappeid raha kokku hoides.