Serenoapalm (Tribulus teresteris)

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Serenoapalm ehk saw palmetto on looduslik taimne toidulisand, mida kasutatakse eelkõige eesnäärme tervise toetamiseks. Serenoapalm sisaldab fütosteroolide, karotinoidide ja rasvhapete rikkalikku kooslust, mis aitavad toetada meeste tervist.

Serenoapalmi toidulisandeid võib leida erinevates vormides, nagu tabletid, pulber või kapslid, ning need on saadaval bulk müügina ka internetist. Serenoapalmi kasutamine on ohutu ja tõhus ning see on levinud tervislik toidulisand, mida võib leida paljudelt tervisepoodidelt Eestis, nagu näiteks mrbiceps.ee.

Serenoapalmi kasulikkust on seostatud peamiselt eesnäärme tervise toetamisega, kuid seda võib kasutada ka muude terviseprobleemide korral. Enne toidulisandi kasutamist on siiski soovitatav konsulteerida arstiga võimalike kõrvalmõjude vältimiseks.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et serenoapalm ehk saw palmetto on looduslik taimne toidulisand, mis on saadaval erinevates vormides, nagu tabletid, pulber või kapslid. See on ohutu ja tõhus viis eesnäärme tervise toetamiseks ning seda saab osta bulk müügina internetist või tervisepoodidest Eestis, nagu näiteks mrbiceps.ee.

MrBiceps.ee poes saate osta mitte ainult Saw Palmetto, vaid ka teisi adaptogeene, nagu Ashwaganda, Gaba, Brahmi, Maca, Kuldjuur ja teised.