Rasvapõletajad

Mis on rasvapõletajad?

Rasvapõletajad on mis tahes toidulisandid või nendega seotud ained, mis põletavad sinu kehast liigset rasva. Mõned neist looduslikud rasvapõletajad. Nende hulka kuuluvad kofeiin ja johimbiin. Sinu keha võib loomulikult rasva põletada dieedi ja treeningu abil. Parimad rasvapõletajad sisaldavad tavaliselt koostisosi, mis ei kahjusta mingil moel tervist. On tõestatud, et need aitavad rasva põletada, kui neid loomulikult tarbitakse. Need on suurepärased ja vajalikud tooted nii meestele kui ka naistele.

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm
Kuva: 10 20 50 100

Rasvapõletajad toidud ja toitained

Kohvis või tees sisalduv looduslik kofeiin on mõõdukas koguses ohutu. Ilma suhkru ja lisanditeta kohv sisaldab arvukalt tervisele kasulikke antioksüdante. Mitmed uuringud on näidanud, et kofeiin võib sinu ainevahetust kiirendada kuni 11 protsenti. See tähendab, et sinu keha kasutab rasva energia tootmiseks. Ja regulaarne treenimine ja tervisliku toitumise säilitamine põletab rasva kergemini.

Rohelist teed kiidetakse selle väidetava tervisega seotud eeliste eest. See hõlmab ka rasvapõletaja abil kaalu langetamist. Looduslikus rohelises tees on veidi kofeiini. Kuid rohelise tee tõeline jõuallikas on antioksüdant nimega katehhiin.

Karnitiin on ühend, mis kiirendab sinu ainevahetust ja annab sulle energiat. Seda võib leida lihast ja piimatoodetest ning seda toodavad loomulikult sinu maks ja neerud.

Lahustuvaid kiudained ei leidu kõigis rasvapõletajates, kuid võid leida tooteid, mis sisaldavad suures koguses kiudaineid. Kiudained aitavad kontrollida sinu söögiisu ja lahustuvad kiudained võivad takistada sinu kehal toidust pärit rasva imendumist.

Valk on oluline koostisosa, mis aitab rasva põletada. See mitte ainult ei paranda sinu ainevahetust, vaid pärsib ka söögiisu, vähendades nälga stimuleeriva hormooni greliini tootmist. Ühe uuringu kohaselt langesid regulaarselt kõrge valgusisaldusega dieeti pidanud osalejad oluliselt rohkem kaalu kui need, kes seda ei teinud. Kuid isegi need, kes ei pidanud järjekindlalt kõrge valgusisaldusega dieeti, kuid suurendasid valgu tarbimist, kaotasid kaalu.

Enamik toidulisandeid sisaldab palju erinevaid koostisosi ja kõikide puhul peaks enne tarvitamist veenduma, et need on sulle tarvitamiseks sobivad, ega tekita muid tervisega seotud probleeme.

Rasvapõletajad naistele

Kui oled naine, kellel on raskusi kaalulangetamisega, võib olla aeg proovida naiste rasvapõletajat. Tõhusad rasvapõletajad sisaldavad koostisosi, mis võivad aidata vähendada sinu isu, tõsta energiataset ja kiirendada ainevahetust. Kui oled valmis kaalust alla võtma ja tundma end enesekindlamalt kui kunagi varem, siis tee valik naiste rasvapõletajate seast.

Kuidas toimivad rasvapõletajad?

Rasvapõletaja toidulisandid suurendavad sinu puhkeoleku ajal ainevahetust. Toimeained aitavad vabaneda kõhurasvast. Rasvapõletajad blokeerivad rasvade või süsivesikute imendumist, vähendavad söögiisu või kiirendavad ainevahetust. Rasvapõletajad tõstavad sinu vererõhku ja suurendavad sinu keha üldist energiakulu, mis võib aja jooksul viia kehakaalu languseni. Need ei pane siiski sinu rasvarakke võluväel kaduma. Selle asemel võivad nad toimida, aidates kaalu langetada muul viisil. Näiteks suurendades sinu ainevahetust, keha omastatava rasva kogust vähendades ja söögiisu alla surudes.

Kuidas rasvapõletajaid kasutada?

Parim aeg rasvapõletaja võtmiseks on ärgates, 30 minutit enne hommikusööki või hommikust treeningut. Selle põhjuseks on asjaolu, et sinu keha ainevahetus aeglustub, kui sa magad. Kui võtad hommikul esimese asjana oma rasvapõletaja sisse, toimib sinu päeva alustajana võimaldades sul täiendava energiaga lõpetada intensiivse treeningu. Neil, kes on tundlikud energiat andvate ainete suhtes, soovitakse võtta rasvapõletajad enne keskpäeva, et kehal oleks aega enne magamaminekut rahuneda.

Pärast hommikuse rasvapõletaja võtmist on aeg trenni teha. See maksimeerib selle rasvapõletust. Mõtle rasvapõletajale kui laskemoona lisavõimsusele. Ainuüksi rasvapõletaja ise annab sulle kasu, kuid täieliku väärtuse saamiseks pead seda kasutama koos tervisliku toitumise ja regulaarse treeninguga. Rasvapõletaja mõju testimiseks võta enda mõõdud või tee endast foto ja vaata edusamme 3-5 nädala pärast. Kui märkad paremaid tulemusi võrreldes ajaga, kui sa rasvapõletajat ei tarbinud, tead, et oled leidnud endale sobiva toidulisandi.

Muud moodused rasvapõletaja efektiivsuse suurendamiseks

Söö õiges koguses valku. Rasva põletamise ajal soovid veenduda, et säilitad lihasmassi. Kui sa ei saa piisavalt valku, hakkab sinu keha lihaseid sööma, et anda sulle energiat. Piisava valgu saamisega saad säilitada lihasmassi kasvu, mille nimel oled nii palju vaeva näinud.

Joo palju vett, sest rasvapõletaja suurendab sinu energiat, intensiivistades seega sinu treeningut ja pannes keha rohkem higistama. Suurenenud veekaotus higiga võib põhjustada dehüdratsiooni, aeglustada ainevahetust ja põhjustada väsimust. Selle vastu võitlemiseks veendu, et tarbid treeningu ajal ja kogu päeva jooksul piisavalt palju vett. See aitab ka sinu rasvapõletajal tööd jätkata. Keskmine soovitatav päevane veekogus on 2 liitrit, kuid kuumas keskkonnas või trennis viibides vajad ilmselt rohkem.

Kui magad piisavalt ja lased oma kehal puhata on sinu tervise- ja vormi saavutamise eesmärkide saavutamine palju lihtsam. Sinu keha ja aju vajavad und, et sul oleks nii füüsilist kui ka vaimset energiat, mida päevaks võtta. Samuti on oluline pärast kella kuut õhtul vältida kõiki stimulante, sealhulgas kohvi, karastusjooke ja kofeiini sisaldavaid toidulisandeid, kuna need sisaldavad väikeses koguses kofeiini. Unepuudus põhjustab sageli väsimust ja kui oled väsinud, võid teha valesid toiduvalikuid. Samuti avastad, et sul pole energiat tavapärase treeningrutiiniga sammu pidada. Oluline on kuulata oma keha, andes sellele aega lõõgastuda ja puhata igapäevastest koormustest.

MrBiceps.ee pood pakub võimalust osta selliseid rasvade põletamise tooteid nagu CLA, kroomi tabletid, L-karnitiin ja teised rasvapõletajad.