MEIST

MrBiceps.ee on Leedu kõige populaarsemate ja uuemate toidulisandite turustaja.

Meie meeskond koosneb aastatepikkuse kogemusega spordimeestest, keda ühendab üks asi - sport. Kui oleme aktiivsed, anname endast 100%. Me töötame parimate tulemuste nimel. Püüdleme alati oma eesmärkide poole ja nende maksimeerimiseks valime ainult kvaliteetseid toidulisandeid, mis on oma hea maine ära teeninud. Meie tootevalikusse kuuluvad spetsiaalsed toidulisandid aktiivsetele noortele ja ka vanematele inimestele. Külasta meie e-poodi ja loe lisainfot toidulisandite, toitumise või treeningu kohta meie blogist!

Meie toidulisandid on seaduslikud, ohutud ja kvaliteetsed. Et olla kursis viimaste uuendustega, oleme kontaktis tuntud toidulisandite tootjatega ja uuendame pidevalt oma valikut vastavalt toidulisandite turu viimastele suundadele. Uuendades pidevalt oma tootevalikut, püüame valida ainult neid tooteid, mis on oma hinda väärt. Me seame esikohale koostise ja kvaliteedi, seega saad meilt ainult seda, mida tõesti vajad!

Meie missioon on kaasata avalikkust võimalikult palju aktiivsesse eluviisi ja harida toitumis-, treening- ja toidulisanditega seotud küsimustest.

Meie visioon on saada kõige tunnustatumaks ja suurimaks toidulisandite ning spordikaupade turustajaks Eestis.

 

Meie andmed:

MB BICEPS
Ettevõtte registrikood: 303114948
KMKR kood: LT 100008163415
Pangakonto: LT93 4010 0424 0404 1567
E-post: info@mrbiceps.ee