Vitamiin B5 (pantoteenhape)

Filtrid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Vitamiin B5 ehk pantoteenhape on üks olulisemaid B-rühma vitamiine, mida leidub mitmetes toiduainetes nagu maks, munad, kaunviljad ja täisteratooted. See vitamiin on hädavajalik meie keha normaalseks toimimiseks ning aitab muu hulgas kaasa närvisüsteemi ja immuunsüsteemi tervisele.

Kuigi pantoteenhapet leidub mitmetes toiduainetes, võib selle puudus organismis siiski tekkida, eriti kui toitumine on ebatervislik või kui on suurenenud keha vajadus selle vitamiini järele. Pantoteenhape on oluline nii rasvade ja süsivesikute ainevahetuseks kui ka stressi leevendamiseks ning võib aidata parandada naha tervist ning juuste ja küünte kasvu.

Kuna pantoteenhapet leidub toidus mitmetes erinevates vormides, võib olla keeruline tagada selle piisavat tarbimist. Siin võivad kasuks tulla vitamiin B5 kompleksid, mis sisaldavad optimaalses vahekorras erinevaid B-grupi vitamiine ning aitavad tagada kehale piisava vitamiinide ja mineraalide hulga.

Vitamiin B5 komplekse on võimalik osta erinevates vormides nagu tabletid, pulber või kapslid ning neid saab kasutada vastavalt vajadusele. Siiski on oluline meeles pidada, et nagu kõigi vitamiinide puhul, võib ka pantoteenhape üledoosi korral põhjustada kõrvalmõjusid nagu seedehäired või nahaprobleemid. Seetõttu on soovitatav tarbida vitamiine vastavalt juhistele ning mitte ületada päevast soovitatavat kogust.

Kui otsid kvaliteetseid vitamiin B5 tooteid, siis vaata kindlasti meie e-poe valikut. Meie veebipoest leiad mitmesuguseid pantoteenhapet sisaldavaid tooteid, mis sobivad erinevatele vajadustele ning on saadaval soodsate hindadega. Samuti pakume võimalust osta vitamiine bulkina, mis võib olla eriti kasulik aktiivsetele inimestele, kes tarbivad vitamiine regulaarselt.

Müüme kvaliteetseid vitamiin B5 tooteid e-poe kaudu üle Eesti ning pakume kiiret ja mugavat tarnet. Tutvu meie tootevalikuga juba täna ning leia endale sobivad vitamiinid, mis aitavad hoida keha terve ja toimivana!

Mrbiceps.ee - kvaliteetsete toidulisandite ja mineraalide veebipood. Siit leiate mitte ainult tooted, mis parandavad sportlikku sooritust, vaid ka vitamiinid nagu B-vitamiinid (B-vitamiin, B1 (tiamiin), B2 (riboflaviin), B3 (niatsiin), B4 (koliin), B5 (pantoteenhape), B6 (püridoksiin), B7 (biotiin), B8 (inositool), B9 (foolhape), B12-vitamiin), C-vitamiin, D-vitamiin, E-vitamiin, K-vitamiin, tsink, raud, kaltsium, magneesium, seleen ja kaalium.