Tsink

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Tere tulemast MrBiceps.ee veebilehele, kus me pakume kvaliteetseid spordilisandeid, sealhulgas ka tsinki! Tsink on üks olulisemaid mikroelemente, mis aitab kehal korralikult toimida. Tsink kuulub tsink-vitamiinide hulka ja on levinud toidulisandina.

Tsingi puudus võib põhjustada terviseprobleeme, nagu nõrgenenud immuunsüsteem, akne ja seedehäired. Tsinki võib leida mitmetest toiduainetest, kuid toidulisandina tarbides saate kindlustada oma keha piisava tsingi koguse. Üledoosi võtmisel võivad esineda ka kõrvalmõjud, seega on oluline järgida soovitatud annustamist.

Meie veebipoes pakume tsink-komplekse erinevates vormides - tabletid, pulber ja kapslid. Tsink toidulisandina sobib ideaalselt sportlastele ja tervisliku eluviisi harrastajatele, kes soovivad parandada oma füüsilist jõudlust ja tervist. Tsingi kasutamine on lihtne ja kasulik, kuna see aitab kaasa immuunsüsteemi tugevdamisele, nahahaiguste leevendamisele ja palju muule.

Kuigi tsink on tuntud oma kasulikkuse poolest, võivad selle liigtarvitamisel esineda ka kõrvalmõjusid. Seetõttu soovitame alati järgida soovitatud annustamist ning vajadusel konsulteerida arstiga.

Meie veebipoes on tsingi müük internetist lihtne ja mugav. Pakume konkurentsivõimelisi hindu, samuti saate osta toodet bulk (hulgipakendis), et säästa veelgi rohkem. Oleme uhked, et oleme Eesti parim spordilisandite pakkumise koht!