K-vitamiin (K2)

Tere tulemast MrBiceps.ee veebilehele, kus me pakume suurepärast valikut spordilisandeid, sealhulgas ka K-vitamiini. K-vitamiin (K2) kuulub K-grupi vitamiinide hulka ja on oluline vitamiin, mis aitab kaasa vere hüübimisele ning luude ja südame tervisele.

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Kõige tähtsam on K-vitamiini õige annus

K-vitamiini (K2) puudus võib põhjustada terviseprobleeme, nagu näiteks liigne verejooks ja luu hõrenemine. Õige toitumisega saab K-vitamiini (K2) vajaliku koguse kätte ning üledoos võib samuti tervist kahjustada. Seetõttu on oluline järgida soovitatud annustamist, mis sõltub individuaalsetest vajadustest.

K-vitamiini kasutamine selle erinevates vormides

Meie veebipoes pakume K-vitamiini (K2) komplekse erinevates vormides - tabletid, pulber ja kapslid. Need sobivad ideaalselt nii sportlastele kui ka tervisliku eluviisi harrastajatele. K-vitamiini (K2) kasutamine on lihtne ja kasulik, sest see aitab kaasa tervislikule vereringele, tugevdab luid ning toetab südame tervist.

Kuigi K2 vitamiin on tuntud oma kasulikkuse poolest, võivad selle liigtarvitamisel esineda ka kõrvalmõjusid. Seetõttu soovitame alati järgida soovitatud annustamist ning vajadusel konsulteerida arstiga.

K-vitamiin veebis MrBiceps.ee

Meie veebipoes on K2 vitamiini müük internetist lihtne ja mugav. Pakume konkurentsivõimelisi hindu, samuti saate osta toodet bulk (hulgipakendis), et säästa veelgi rohkem. Oleme uhked, et oleme Eesti parim spordilisandite pakkumise koht!

Mrbiceps.ee - kvaliteetsete toidulisandite ja mineraalide veebipood. Siit leiate mitte ainult tooted, mis parandavad sportlikku sooritust, vaid ka vitamiinid nagu B-vitamiinid (B-vitamiin, B1 (tiamiin), B2 (riboflaviin), B3 (niatsiin), B4 (koliin), B5 (pantoteenhape), B6 (püridoksiin), B7 (biotiin), B8 (inositool), B9 (foolhape), B12-vitamiin), C-vitamiin, D-vitamiin, E-vitamiin, K-vitamiin, tsink, raud, kaltsium, magneesium, seleen ja kaalium.