K-vitamiin

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Tere tulemast MrBiceps.ee veebilehele, kus me pakume suurepärast valikut spordilisandeid, sealhulgas ka K-vitamiini. K-vitamiin kuulub K-grupi vitamiinide hulka ja on oluline vitamiin, mis aitab kaasa vere hüübimisele ning luude ja südame tervisele.

K-vitamiini puudus võib põhjustada terviseprobleeme, nagu näiteks liigne verejooks ja luu hõrenemine. Õige toitumisega saab K-vitamiini vajaliku koguse kätte ning üledoos võib samuti tervist kahjustada. Seetõttu on oluline järgida soovitatud annustamist, mis sõltub individuaalsetest vajadustest.

Meie veebipoes pakume K-vitamiini komplekse erinevates vormides - tabletid, pulber ja kapslid. Need sobivad ideaalselt nii sportlastele kui ka tervisliku eluviisi harrastajatele. K-vitamiini kasutamine on lihtne ja kasulik, sest see aitab kaasa tervislikule vereringele, tugevdab luid ning toetab südame tervist.

Kuigi K-vitamiin on tuntud oma kasulikkuse poolest, võivad selle liigtarvitamisel esineda ka kõrvalmõjusid. Seetõttu soovitame alati järgida soovitatud annustamist ning vajadusel konsulteerida arstiga.

Meie veebipoes on K-vitamiini müük internetist lihtne ja mugav. Pakume konkurentsivõimelisi hindu, samuti saate osta toodet bulk (hulgipakendis), et säästa veelgi rohkem. Oleme uhked, et oleme Eesti parim spordilisandite pakkumise koht!