E-vitamiin (tokoferool)

Filtrid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Tere tulemast MrBiceps.ee veebilehele, kus me pakume suurepärast valikut spordilisandeid, sealhulgas ka E-vitamiini tokoferooli. E-vitamiin kuulub E-grupi vitamiinide hulka ja on väga oluline antioksüdant, mis aitab keha kaitsta vabade radikaalide kahjustava toime eest.

Tokoferooli puudus võib põhjustada mitmeid terviseprobleeme, sealhulgas südame-veresoonkonna haigusi, väsimust ja lihaskrampe. Kuid õige toiduga saab E-vitamiini vajaliku koguse kätte ning üledoos võib samuti tervist kahjustada. Seetõttu on oluline järgida soovitatud annustamist, mis sõltub individuaalsetest vajadustest.

Meie veebipoes pakume E-vitamiini tokoferooli komplekse erinevates vormides - tabletid, pulber ja kapslid. Need sobivad ideaalselt nii sportlastele kui ka tervisliku eluviisi harrastajatele. E-vitamiini kasutamine on lihtne ja kasulik, sest see aitab kaasa rakkude taastumisele ja üldisele heaolule.

Kuigi E-vitamiin on tuntud oma kasulikkuse poolest, võivad selle liigtarvitamisel esineda ka kõrvalmõjusid. Seetõttu soovitame alati järgida soovitatud annustamist ning vajadusel konsulteerida arstiga.

Meie veebipoes on E-vitamiini tokoferooli müük internetist lihtne ja mugav. Pakume konkurentsivõimelisi hindu, samuti saate osta toodet bulk (hulgipakendis), et säästa veelgi rohkem. Oleme uhked, et oleme Eesti parim spordilisandite pakkumise koht!