Selen

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Seleen on oluline mineraal, mis aitab kehal võidelda kahjulike vabade radikaalidega ning toetab tervislikku immuunsüsteemi, kilpnäärme talitlust ja normaalset spermatogeneesi. Kuna seleeni sisaldus toidus võib olla ebapiisav, võib seleenit sisaldav toidulisand olla abiks seleenipuuduse vältimisel.

Seleenit sisaldavaid toidulisandeid on erinevaid vorme, sealhulgas tabletid, pulbrid ja kapslid, mida on võimalik võtta üksikult või komplekssete vitamiinide ja mineraalidega. Seleenit sisaldav toidulisand võib aidata kaasa tervislikule immuunsüsteemile, DNA sünteesile ja rakkude kaitsele.

Kuigi seleeni puudus on haruldane, võib liigne seleeni tarbimine olla kahjulik ja põhjustada kõrvalmõjusid nagu küünte ja juuste väljalangemine ning närvisüsteemi kahjustus. Seetõttu tuleks seleeni toidulisandit kasutada vastavalt juhistele ning mitte ületada soovitatud annust.

MrBiceps.ee pakub laias valikus seleenit sisaldavaid toidulisandeid, mida on võimalik osta nii üksikult kui ka bulgina. Tooted on kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimelise hinnaga. Ostes internetist MrBiceps.ee-st, on võimalik saada tellimus kiirelt ja usaldusväärselt kätte üle kogu Eesti.