Vitamiin B4 (koliin)

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Koliin, tuntud ka kui vitamiin B4, on vees lahustuv vitamiinilaadne ühend, mida organism kasutab fosfolipiidide ja neurotransmitterite tootmiseks. Kuigi keha toodab koliini teatud kogust ise, on vaja seda täiendada ka toiduga.

Koliinipuudus võib olla seotud maksa rasvumise, lihaste nõrkuse ja mälu halvenemisega. Koliini leidub tavaliselt munades, lihas ja kalas, kuid võib olla keeruline saada piisavalt seda vitamiinilaadset ühendit ainult toidust. Seetõttu on Koliiniga täiendatud toidulisandid muutunud populaarseks.

Koliini toidulisandid on saadaval mitmel kujul, näiteks tablettide, pulbrite ja kapslitena. Neid saab osta internetist, kuid on oluline valida kvaliteetne toode usaldusväärsest allikast, et vältida ebameeldivaid kõrvalmõjusid. Koliini tarbimine kompleksina koos teiste B-vitamiinidega võib parandada koliini kasulikkust.

Koliini kasutamine võib aidata kaasa tervisliku maksafunktsiooni, närvisüsteemi ja aju funktsiooni toetamisele ning aidata kaasa füüsilise jõudluse paranemisele treeningu ajal. Koliin on ka tuntud kui võimsa antioksüdandi ja põletikuvastase aine poolest.

Koliini tarbimisel on siiski ka mõned kõrvalmõjud, nagu seedehäired, iiveldus ja kõhulahtisus. Samuti tuleb olla ettevaatlik koliini üledoosiga, kuna see võib põhjustada higistamist, madalamat vererõhku ja maksa kahjustusi.

Kvaliteetsete Koliiniga täiendatud toodete müük e-poes on mugav ja turvaline viis saada vajalikku toitainet kehale. MrBiceps.ee pakub Koliiniga täiendatud tooteid kapslite, tablettide ja pulbri kujul. Lisaks pakub MrBiceps.ee ka vitamiinikomplekse, mis sisaldavad Koliini koos teiste B-vitamiinidega, et tagada nende maksimaalne kasulikkus.

Telli kohe MrBiceps.ee e-poest Koliiniga täiendatud tooted taskukohase hinnaga ja paranda oma tervist ja jõudlust!

Mrbiceps.ee - kvaliteetsete toidulisandite ja mineraalide veebipood. Siit leiate mitte ainult tooted, mis parandavad sportlikku sooritust, vaid ka vitamiinid nagu B-vitamiinid (B-vitamiin, B1 (tiamiin), B2 (riboflaviin), B3 (niatsiin), B4 (koliin), B5 (pantoteenhape), B6 (püridoksiin), B7 (biotiin), B8 (inositool), B9 (foolhape), B12-vitamiin), C-vitamiin, D-vitamiin, E-vitamiin, K-vitamiin, tsink, raud, kaltsium, magneesium, seleen ja kaalium.