Magneesium

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Magneesium on oluline mineraal, mis aitab hoida keha tervena. Kui magneesiumi ei saada piisavalt toidust, võib tekkida magneesiumipuudus, mis võib põhjustada väsimust, nõrkust ja lihasvalu. Magneesiumit sisaldav toidulisand võib aidata tagada piisava magneesiumi koguse kehas.

Magneesiumi toidulisandeid on mitmesuguseid, sealhulgas tablette, pulbreid ja kapsleid. Neid on saadaval üksikult või komplekssete vitamiinide ja mineraalidega. Magneesiumi toidulisand võib aidata tõsta energiataset, parandada une kvaliteeti ning vähendada stressi ja ärevust.

Kuigi magneesiumi puudus on võimalik, võib ka liigne magneesiumi tarbimine olla kahjulik ja põhjustada kõrvalmõjusid nagu kõhulahtisus ja iiveldus. Seetõttu tuleks magneesiumi toidulisandit kasutada vastavalt juhistele ning mitte ületada soovitatud annust.

Magneesiumi toidulisandeid saab osta nii kauplustest kui ka internetist. MrBiceps.ee pakub laias valikus magneesiumit sisaldavaid toidulisandeid, mida on võimalik osta nii üksikult kui ka bulgina. Lisaks on toodetel konkurentsivõimeline hind ning kohaletoimetamine on kiire ja usaldusväärne.