Amix B-complex + Vitamin C & E 90 kapslit

Amix B-complex + Vitamin C & E 90 kapslit - ainulaadne segu B1-, B2-, B3-, B5-, B6-, B6-, B9- (foolhape), B12-, C- ja E-vitamiinidest ning tsingist.

Amix B-complex + Vitamin C & E
Amix B-complex + Vitamin C & E
Pakend:
90 kapslit
Hind:
17,50 €

Amix B-complex + Vitamin C & E 90 kapslit. Toidulisand kapslitena.

Amix B-complex + Vitamin C & E - ainulaadne segu B1-, B2-, B3-, B5-, B6-, B9- (foolhape), B12-, C- ja E-vitamiinidest ning tsingist.

  • B-vitamiinide kompleks on vees lahustuvad vitamiinid, mistõttu eritub liigne B-vitamiin kergesti uriiniga. B-vitamiinid aitavad säilitada normaalset immuunsüsteemi ja psühholoogilist funktsiooni. Aitab kaasa normaalsele energia ainevahetusele ja võib vähendada väsimus- ning kurnatustunnet. Samuti aitab see kaasa normaalsele valkude ja glükogeeni ainevahetusele. Igal B-vitamiinil on mitmeid omadusi, mis võivad olla kasulikud kõigile, kellel on selle vitamiini puudus.
  • C-vitamiin on samuti vees lahustuv vitamiin. C-vitamiin aitab säilitada normaalset immuunsüsteemi funktsiooni, toetab kollageeni moodustumist, aitab säilitada energiataset, närvisüsteemi funktsiooni ja psühholoogilist heaolu.
  • E-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis aitab kaitsta keha rakke oksüdatiivsete kahjustuste eest.

Tarbimine: 1 kapsel päevas koos toiduga.

Amix B-complex + Vitamin C & E 90 kapslit. Toidulisand kapslitena.

Neto kaal: 90 kapslit (36 g).

   1 kapsel/1 portsjon *
C-vitamiin (L-askorbiinhape) 300 mg 375%
vitamiin B5 (kaltsiumi D-pantotenaat) 20 mg 333,4%
E-vitamiin (DL-alfa-tokoferüülatsetaat) 25 mg 208%
vitamiin B3 (nikotiinamiid) 15 mg 93,7%
B1-vitamiinid (tiamiinvesinikkloriid) 10 mg 909%
B2-vitamiin (riboflaviin) 10 mg 714%
Vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid) 10 mg 714%
Foolhape 400 mcg 200%
Biotiin 50 mcg 100%
B12-vitamiin (tsüanokobalamiin) 5 mcg 200%
Tsink (tsinkoksiid) 7,5 mg 75%

*Viide toiteväärtus

Koostisained: L-askorbiinhape, kapsel (želatiin, titaandioksiid, tarzaniinivärv), DL-alfa-tokoferüülatsetaat, kaltsiumpantotenaat, nikotiinamiid, püridoksiinvesinikkloriid, tsinkoksiid, tiamiinvesinikkloriid, riboflaviin, kleepuv magneesiumstearaat, ränidioksiid, tsüanobalamiin, foolhape, biotiin.

Hoiatused: Ära kasuta, kui oled toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Hoida tihedalt suletuna, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas ning otsese päikesevalguse eest kaitstult. Seda ei tohiks kasutada, kui esineb haigusi või tarvitad ravimeid. Alla 18-aastastel kasutamine mittesoovitatav. Vastunäidustatud lastele ja rasedatele naistele, enne rasestumist või imetamise ajal. Toidulisandit ei tohiks kasutada toidu asendajana.

Parim enne: pakendil märgitud kuupäev.

Partii: vt pakendilt.

Tootja: LargeLife® Ltd, 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Ühendkuningriik.

Sarnased tooted