Kastmed (kalorivabad)

Maitsesta iga oma sööki ilma kaloriteta. Kui soovid osta endale tervislikud kastmed, mis ei sinu lisaks toidule täiendavaid kaloreid, siis loomulikult on sellised kastmed sinu jaoks olemas. Me kõik teame, et kastme lisamine lihale, pastale või köögiviljadele võib sageli olla kõrge kalorsuse hinnaga. Paljud kastmed on täis ka suhkrut ja õlisid. Kui proovid treeninguga kaloreid vähendada ja iga kalor loeb, võib tekkida süütunde vältimiseks kiusatus maitseained ja kastmed üldse oma dieedist eemaldada.

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm

Kuid maitsetest loobumata on olemas ka võimalus võtta kasutusele kalorivabad kastmed, mis on tavaliste kastmete kõrval tervislikumad valikud. Valikus on olemas ka vegan kastmed ja laktoosivabad kastmed, mis sobivad spetsiaalselt nendele, kes on veganid või kellel on laktoositalumatus. Kõik need tooted on maitsestatud looduslike kontsentreeritud maitseainetega nagu tõelised magusad puuvilja ekstraktid, rikkalik kakao ja palju muud. Toodetele on lisatud looduslik magusaine, et need maitseksid sama hästi kui tavalised kaloririkkad kastmed. 

Kalorivabad kastmed võivad aidata II tüüpi diabeediga inimesi, kuna need tooted lihtsustavad glükoosi tarbimist kontrolli all hoida. Kõik kalorivabad kastmed võivad aidata inimesel saavutada oma eesmärgiks seatud kalorite piiranguid, ilma maitsega seotud naudingutest loobumata ja nautides jätkuvalt hea maitsega toitu. Loomulikult on kõik need kastmed suurepärase maitsega ja vähemalt sama tervislikud kui spetsiaalselt valitud koostisosadega käsitsi valmistatud toidutare kastmed.