Proteiini batoonid

Parimad proteiini batoonid 

Valgu batoonid on populaarne viis oma dieeti täiendada. Olenemata sellest, kas kasutad neid tervisliku suupiste alternatiivina või energia saamise allikana pärast treeningut on neist saamas fitnessi maailma suur osa.

Filtrid
Kategooria
  • Valgubatoonid
  • Süsivesikute batoonid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Kuva: 10 20 50 100

Batoonid on sageli valmistatud nii, et need oleksid maitsvad ja pakataksid tervislikest koostisosadest. Need tervislikud batoonid on asjatundlikult valmistatud, et pakkuda õigeid toitaineid ja võimsat valgusisaldust, samas maitsevad need suurepäraselt. Enamik valgubatoone sisaldab 10 kuni 20 grammi valku. Proteiin batoonid on üldiselt mõeldud söömiseks pärast treeningut, kui sinu kehas on vähe glükoosi ja see vajab taastumise hõlbustamiseks valku. Lisaks on need energiabatoonid mõeldud kasutamiseks tervisliku suupiste alternatiivina liikvel olles, selle asemel, et süüa tavalisi suupisteid.

Millised on parimad spordi batoonid?

Selleks, et leida endale parim spordi batoon, pead teadma oma eesmärke. On väga oluline seada oma üldised eesmärgid, et oskaksid oma edusamme jälgida. 

Mõned valgubatoonid ja kaerahelbe batoonid on mõeldud massi suurendamiseks neile, kes soovivad kasvatada palju lihaseid. Need batoonid sisaldavad suures koguses süsivesikuid ja valku ning suurel hulgal kaloreid neile, kes on kaloririkka dieedi järgijad. Spektri teises otsas on lahjad või vegan batoonid. Nende eesmärk ei ole niivõrd organismile anda juurde valke ja süsivesikuid, kuivõrd varustada organismi vajalike vitamiinide ja ainetega, mis on energiliseks ja sportlikuks eluks vajalikud. Müügil on ka Eesti batoonid neile, kes eelistavad kodumaiseid ja kvaliteetseid tooteid.

Lõpetuseks, üks olulisemaid asju, mida tuleb arvestada, on see kas sulle sobib batooni maitse ja tekstuur. Mõned energiabatoonid on väga tihedad ja nätske tekstuuriga, samas kui mõned on loodud jäljendama tavalisi šokolaaditahvleid oma hea maitse ja kattega.