Valgurikkad suupisted, kreemid

Kui soovid kaalus juurde võtta või kui sul on raskusi oma kehakaalu säilitamisega, proovi lisada oma dieeti valgurikkaid suupisteid ja kreemid, et suurendada oma igapäevast kaloritarbimist. Soovitav on tarbida snäkkide kujul valgu, rasva ja süsivesikute kombinatsiooni umbes 2 kuni 3 tundi pärast viimast söögikorda.

Filtrid
Komplektid
Hind
   
Kaubamärgid
Toidulisandi vorm
Kuva: 10 20 50 100

Kui sul on kahe söögikorra vahel näksimise suhtes vastumeelsus, sest tunned, et saad kiiresti kõhu täis ja oled mures, et sa ei jää järgmise toidukorra ajaks piisavalt näljaseks, ära enam muretse. Paljud uuringud näitavad, et vahepala söömine toidukordade vahel mõjutab vähesel määral kaloraaži järgmise toidukorra ajal.

Valgubatoonid on populaarne suupiste, mis on loodud mugavaks toitumisallikaks. Paljud inimesed naudivad neid, sest need on kiire viis aktiivse elustiilili puhul valkude ja muude toitainete saamiseks. Üldiselt pakuvad enamik valgubatoone 150 kuni 400 kalorit ja 10 kuni 20 grammi valku, kuigi mõned sisaldavad ka kuni 30 grammi valku portsjoni kohta. Lisaks kasutavad mõned valgubatoonid väga kontsentreeritud valguallikaid, nagu vadaku- või sojavalgu isolaate.