-13%

BioTech BCAA Zero 180 g

BioTech USA BCAA ZERO - pulbri kujul segu kolmest olulisest aminohappest - leutsiinist, isoleutsiinist ja valiinist koos glutamiini ja B6-vitamiiniga.

BCAA Zero 180g
BCAA Zero 180g
Omadused:
Pakend:
180 g
Hind:
12,99 €
14,99 €

BioTech USA BCAA ZERO 180 g. Aminohapete pulber, magusainetega.

BioTech USA BCAA ZERO - pulbri kujul segu kolmest olulisest aminohappest - leutsiinist, isoleutsiinist ja valiinist koos glutamiini ja B6-vitamiiniga.

  • 6 g BCAA-d portsjoni kohta
  • 0,7 g glutamiini 
  • Rikastatud B6-vitamiiniga

Tarbimine: Sega 1 portsjon (9 g = 2 lusikat) 300 ml veega. Võta 15 minutit enne treeningut.

BioTech USA BCAA ZERO 180 g. Aminohapete pulber, magusainetega

Neto kaal: 180 g (20 portsjonit). Annuse suurus: 9g (2 tassi)

Toiteväärtus 9g (1 portsjon) *
BCAA 6g **
L-leutsiin 3g **
L-isoleutsiin 1.5g **
L-Valiin 1.5g **
L-glutamiin 0,7g **
Vitamiin B6 2mg 142%*

*Viide toiteväärtus
**Viide toiteväärtus ei ole tuvastatud

Koostisained:

Sinise viinamarja maitse: 33% L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, lõhna- ja maitseained, 8% L-glutamiin, happed (sidrunhape), magusaine (sukraloos), adhesiiv (ränidioksiid), sool, püridoksiinvesinikkloriid, värvained (Alura Red AC*). *Värv Alura Red AC võib negatiivselt mõjutada laste aktiivsust ja tähelepanu.

Arbuusimaitse: 33% L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, lõhna- ja maitseaine, 8% L-glutamiin, lõhna- ja maitseaine, lõhna- ja maitseaine, mittedieetiline maitseaine, hape (sidrunhape), liim (ränidioksiid), magusaine (sukraloos), sool, püridoksiinvesinikkloriid, värvaine (Alura Red AC*). *Värv Alura Red AC võib kahjustada laste aktiivsust ja tähelepanu.

Apelsinimaitse: 33% L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, lõhna- ja maitseained, hape (sidrunhape), 8% L-glutamiin, liim (ränidioksiid), magusaine (sukraloos), sool, värvained (tartrasiin*, Alura Red AC*), püridoksiinvesinikkloriid. *Värv *Tartrasiin, *Alura Red AC võib kahjustada laste aktiivsust ja tähelepanu.

Rohelise õuna maitse: 33% L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, lõhna- ja maitseaine, hape (sidrunhape), 8% L-glutamiin, liim (ränidioksiid), magusaine (sukraloos), sool, värvained (tartrasiin*, indigotiin), püridoksiinvesinikkloriid. *Värvaine tartrasiin võib kahjustada laste aktiivsust ja tähelepanu.

Troopiliste puuviljade maitse: 33% L-leutsiin (L-leutsiin, emulgaator: letsitiinid, maltodekstriin), 17% L-isoleutsiin, 17% L-valiin, lõhna- ja maitseaine, 8% L-glutamiin, lõhna- ja maitseaine, hape (sidrunhape), liim (ränidioksiid), magusaine (sukraloos), sool, püridoksiinvesinikkloriid, värvaine (tartrasiin*). *Värvaine tartrasiin võib kahjustada laste aktiivsust ja tähelepanu.

Allergeenid: Valmistatud tehases, kus kasutatakse ka piima, muna, gluteeni, soja, koorikloomi, vääveldioksiidi ja pähkleid sisaldavaid tooteid.

Hoiatused: Ära kasuta, kui oled toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Hoida tihedalt suletuna, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas ning otsese päikesevalguse eest kaitstult. Seda ei tohiks kasutada, kui esineb haigusi või tarvitad ravimeid. Alla 18-aastastel kasutamine mittesoovitatav. Vastunäidustatud lastele ja rasedatele naistele, enne rasestumist või imetamise ajal. Eritoiduks ettenähtud toiduained ei tohiks kasutada toidu asendajana.

Parim enne: pakendil märgitud kuupäev.

Partii: vt pakendilt.

Tootja: BioTech USA Kft. 1033 Budapest, Huszti ut 60, Ungari.

Levitaja: MB Biceps. Kauno g. 30, MrBicepsi kauplus, Vilnius. www.MrBiceps.lt. Tel. : +37064621250.

Sarnased tooted