-22%

Applied Nutrition ABE 315 g

Applied Nutrition ABE 315 g on ainulaadne uuritud toimeainetega toode, mis suudab suurendada füüsilist jõudlust, vähendada väsimust, suurendada keskendumisvõimet.

Applied Nutrition ABE 315g
Applied Nutrition ABE 315g
Omadused:
Pakend:
315 g
Hind:
24,99 €
31,99 €

Applied Nutrition ABE 315g. Pulbriline toit, magusainete ja vitamiinidega. Sisaldab kofeiini (200 mg/10,5 g). Ei soovitata lastele ja rasedatele naistele.

Applied Nutrition ABE 315 g on ainulaadne uuritud toimeainetega toode, mis suudab suurendada füüsilist jõudlust, vähendada väsimust, suurendada keskendumisvõimet.

  • 30 portsjonit
  • 4 g tsitrulliini portsjoni kohta
  • 3,25 g kreatiini portsjoni kohta
  • 2 g beeta-alaniini portsjoni kohta

Tarbimine: sega 1 annus 10,5 g (1 mõõtelusikas) 250 ml külma veega ja tarbi 15 minutit enne treeningut.

Applied Nutrition ABE 315g. Pulbriline toit, magusainete ja vitamiinidega. Sisaldab kofeiini (200 mg/10,5 g). Ei soovitata lastele ja rasedatele naistele.

Neto kaal: 315g (30 portsjonit). 

Toiteväärtus Portsjoni - 10,5 g
Citrulino malatas 2:1 4 g
Kreatiinmonohüdraat 3,25 g
Beeta-alaniin 2 g
Tauriin 200 mg
Kofeiin 200 mg
TheaCrine® 100 mg
Vitamiin B3 80 mg (500%*)
B12-vitamiin 100 mcg (4000%*)

*Viide toiteväärtus

Koostisained:

Bubble Gum Crush maitse: tsitrulliinmalaat, kreatiinmonohüdraat, beeta-alaniin, naatriumvesinikkarbonaat, sidrunhape, tauriin, veevaba kofeiin, TheaCrine®, looduslik lõhna- ja maitseaine, looduslik lõhna- ja maitseaine, looduslik värvaine (punase peedi punane), magusaine (sukraloos), vitamiin B3 (nikotiinamiid), vitamiin B12 (tsüanokobalamiin).

Fruit punch maitse: tsitrulliinimalaat, kreatiinmonohüdraat, beeta-alaniin, naatriumvesinikkarbonaat, sidrunhape, tauriin, veevaba kofeiin, TheaCrine®, looduslik lõhna- ja maitseaine, looduslik värv (punapeedi punane), magusaine (sukraloos), vitamiin B3 (nikotiinamiid), vitamiin B12 (tsüanokobalamiin).

Cherry Cola maitse: tsitrulliinimalaat, kreatiinmonohüdraat, beeta-alaniin, naatriumvesinikkarbonaat, sidrunhape, tauriin, veevaba kofeiin, TheaCrine®, looduslik lõhna- ja maitseaine, looduslik värv (karamelliekstrakt), magusaine (sukraloos), vitamiin B3 (nikotiinamiid), vitamiin B12 (tsüanokobalamiin).

Sour Apple maitse: tsitrulliinimalaat, kreatiinmonohüdraat, beeta-alaniin, naatriumvesinikkarbonaat, sidrunhape, tauriin, veevaba kofeiin, TheaCrine®, looduslik lõhna- ja maitseaine, looduslikud värvained (kurkumiin, spirulina), magusaine (sukraloos), vitamiin B3 (nikotiinamiid), vitamiin B12 (tsüanokobalamiin).

Troopilised puuviljad maitse: tsitrulliinimalaat, kreatiinmonohüdraat, beeta-alaniin, naatriumvesinikkarbonaat, sidrunhape, tauriin, veevaba kofeiin, TheaCrine®, looduslik lõhna- ja maitseaine, looduslik värv (kurkumiekstrakt), magusaine (sukraloos), vitamiin B3 (nikotiinamiid), vitamiin B12 (tsüanokobalamiin).

Sour gummy bear maitse: tsitrulliinmalaat, kreatiinmonohüdraat, beeta-alaniin, naatriumvesinikkarbonaat, sidrunhape, tauriin, veevaba kofeiin, TheaCrine®, looduslik lõhna- ja maitseaine, looduslik värv (punase peedi, spirulina, kurkumiekstrakt), magusaine (sukraloos), vitamiin B3 (nikotiinamiid), vitamiin B12 (tsüanokobalamiin).

Hoiatused: Ära kasuta, kui oled toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Hoida tihedalt suletuna, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas ning otsese päikesevalguse eest kaitstult. Seda ei tohiks kasutada, kui esineb haigusi või tarvitad ravimeid. Alla 18-aastastel kasutamine mittesoovitatav. Vastunäidustatud lastele ja rasedatele naistele, enne rasestumist või imetamise ajal. Eritoiduks ettenähtud toiduained ei tohiks kasutada toidu asendajana.

Parim enne: pakendil märgitud kuupäev.

Partii: vt pakendilt.

Tootja: Applied Nutrition Ltd, Webber Estate, Knowsley, L33 7SQ, Ühendkuningriik.

Levitaja: Biceps, MB. Kauno g. 30, MrBicepsi kauplus, Vilnius. www.MrBiceps.lt. Tel. : +37064621250.

Sarnased tooted