-28%

Olimp R-Weiler Shot 60 ml

Olimp R-weiler Shot 60 ml. Valmis „pitsid“, mis parandavad treeningu tulemuslikkust.

Olimp R-Weiler Shot
Olimp R-Weiler Shot
Omadused:
Pakend:
60 ml
Hind:
1,79 €
2,50 €

Olimp R-weiler Shot 60 ml. Eriotstarbeline toit. Sisaldab kofeiini (193 mg/20 ml). Ei soovitata lastele ja rasedatele naistele.

  • Tauriini ja kofeiiniga
  • Head maitsed
  • Doseerimiseks mõeldus lusikas on kaasas

Tarbimine: 20 ml (1/3 pudelit) umbes 30 minutit enne treeningut. Kasuta vajaliku koguse välja mõõtmiseks kaasasolevat mõõtelusikat - 20 ml. Enne kasutamist loksutada. 3 portsjonit pudeli kohta. Säilita avatud pudelit külmikus ja tarbi 48 tunni jooksul. Ära ületa soovitatud päevast annust.

Olimp R-weiler Shot 60 ml. Eriotstarbeline toit. Sisaldab kofeiini (193 mg/20 ml). Ei soovitata lastele ja rasedatele naistele.

Neto kaal: 60ml.

Toimeained: Päevane annus - 30ml (3x10 ml)
Beeta-alaniin 2400mg
Tauriin 1000mg
Kofeiin 290mg
N-atsetüül-L-türosiin 154mg
millest L-türosiin 125mg
Cayenne'i pipra ekstrakt (Capsicum annuum L.) 4,2mg
- millest kapsaitsiin (8%) 0.34mg


Koostisained:

Apelsinimaitse: vesi, beeta-alaniin, tauriin, happesuse regulaatorid - sidrunhape, naatriumtsitraat, kofeiin, lõhna- ja maitseained, N-atsetüül-L-türosiin, magusained - tsüklamaadid, atsesulfaam K, sukraloos, sool, säilitusained - sorbiinhape, cayennepipra ekstrakt (Capsicum annuum L.), paksendaja - naatriumkarboksümetüültselluloos, värvaine (karoteen).

Koola maitse: vesi, beeta-alaniin, tauriin, happesuse regulaator: sidrunhape, kofeiin, lõhna- ja maitseaine, N-atsetüül-L-türosiin, magusained: tsüklamaadid, atsesulfaam K, sukraloos, sool, säilitusained: sorbiinhape, cayenne'i pipra ekstrakt, (Capsicum annuum L.), värvaine (sulfit-ammooniumkaramell).

Hoiatused: Ära kasuta, kui oled toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Hoida tihedalt suletuna, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas ning otsese päikesevalguse eest kaitstult. Seda ei tohiks kasutada, kui esineb haigusi või tarvitad ravimeid. Alla 18-aastastel kasutamine mittesoovitatav. Vastunäidustatud lastele ja rasedatele naistele, enne rasestumist või imetamise ajal. Eritoiduks ettenähtud toiduained ei tohiks kasutada toidu asendajana.

Parim enne: pakendil märgitud kuupäev.

Partii: vt pakendilt.

Tootja: OLIMP LABORATORIES, Sp. z o.o 39-200 Debica, Pustynia 84F, Poola.

Levitaja: MB Biceps. Kauno g. 30, MrBiceps shop, Vilnius. www.MrBiceps.lt. Tel.: +37064621250

Sarnased tooted