-40%

Fitness Authority Super Greens Detox 270 g

Fitness Authority Super Greens Detox (270 g) on kergesti sulava pulbri vormis toiduaine, mis on loodud inimestele, kes soovivad toodet organismi naturaalseks mürgiväljutus- ja puhastusprotsessideks.

Fitness Authority Super Greens Detox
Fitness Authority Super Greens Detox
Pakend:
270 g
Hind:
14,99 €
24,99 €

Fitness Authority Super Greens Detox 270g. Toit, ilma magusainete ja värvaineteta.

Fitness Authority Super Greens Detox (270 g) on kergesti sulava pulbri vormis toiduaine, mis on loodud inimestele, kes soovivad toodet organismi naturaalseks mürgiväljutuseks ja puhastusprotsessideks. Tänu universaalsele valemile võivad seda kasutada nii naised kui ka mehed. Valemi moodustab hästi läbi mõeldud kompositsioon taimsetest ekstraktidest, puu- ja aedviljupulbritest ning lisatud kiudainetest. Toode sisaldab üksnes looduslikke koostisaineid. Selle koostises ei ole lisatud värvaineid ega suhkrut. Toode sobib hästi veganitele ja taimetoitlastele.

Tarvitamine: segage 1 mõõtelusikatäis (9 g) 150–200 ml vee või mahlaga. Manustage üks portsjon päevas.

Fitness Authority Super Greens Detox 270g. Toit, ilma magusainete ja värvaineteta.

Neto kaal: 270g.

Toiteväärtus 9 g (1 portsjon)
Õunakiud 5000mg
Spirulina pulber 1036mg
Klorella pulber 763mg
Cistus incanus'e lehtede pulber 691mg
Moringa lehtede pulber 500mg
Sojaletsitiini pulber 272mg
Must leeder puuviljaekstrakt 201mg
Odrakasvipulber 79mg
Nisuterade pulber 79mg
Kaerahelbepulber 78mg
Õuna puuviljapulber 78mg
Lutserni lehtede pulber 65mg
Ginkgo biloba lehtede ekstrakt 50mg


Koostisained: õunakiud, spirulina pulber (Spirulina plantensis (Gomont) Geitler), chlorella pulber (Chlorella pyrenoidosa), halli plantaani lehtede pulber (Cistus inacnus L. ), Moringa olifeira Lam. lehepulber (Moringa olifeira Lam.), sojaletsitiini pulber (Glycine max (L.) Merr.), põdrakasvanduse viljaekstrakt (Sambucus nigra L.), odraheinapulber (Hordeum vulgare L.). ), nisurohupulber (Triticum aestivum L.), kaeraterade pulber (Avena sativa L.), õunapuu pulber (Malus domestica Borkh.), lutserni lehtede pulber (Medicago sativa L.), gingko lehtede pulber (Ginkgo biloba L.), sojaoa pulber (Glycine max (L) Merr.) [28 mg]*, acerola viljade pulber (Malphighia glabra L. )[25 mg]*, punase peedi pulber (Beta vulgaris L.)[16 mg]*, granaatõuna vilja pulber (Punica granatum L.)[8 mg]*, ženšenni siberi juure pulber (Eleutherococcus senticosus Rupr. Et Maxim)[5 mg]*, tomatipulber (Lycopersicon esculentum Mill.)[4 mg]*, astragaluse juurte pulber (Astragalus membranaceus Moench)[4 mg]*, brokoli varre ja õisikute pulber (Brassica oleracea L. var Italica L.)[4 mg]*, porgandipulber (Daucus carota L.)[4 mg]*, spinatilehe pulber (Spinacia oleraceae L.)[4 mg]*, rohelise tee leheekstrakt (Camellia sinensis L. Kuntze)[3 mg]*, viinamarjaseemne ekstrakt (Vitis vinifera L.)[2 mg]*, mustika vilja pulber (Vaccinium myrtillus L.)[1 mg]*. *kogused portsjoni kohta.

Hoiatused: Ära kasuta, kui oled toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Hoida tihedalt suletuna, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas ning otsese päikesevalguse eest kaitstult. Seda ei tohiks kasutada, kui esineb haigusi või tarvitad ravimeid. Alla 18-aastastel kasutamine mittesoovitatav. Vastunäidustatud lastele ja rasedatele naistele, enne rasestumist või imetamise ajal. Eritoiduks ettenähtud toiduained ei tohiks kasutada toidu asendajana.

Parim enne: pakendil märgitud kuupäev.

Partii: vt pakendilt.

Tootja: Fitness Authority Sp. z o. o., ul. Konna 40, 80-174 Otomin, Poola.

Levitaja: MB Biceps. Kauno g. 30, MrBicepsi kauplus, Vilnius. www.MrBiceps.lt. Tel. : +37064621250

 

Sarnased tooted