-17%

Nutrend Flexit Gold Drink 400 g

 
5.0 (4 hinnangud)

NUTREND FLEXIT GOLD DRINK 400 g - toidulisand liigestele 8 korda rohkem kondroitiini ja 5 korda rohkem glükosamiini kui tavaline NUTREND FLEXIT.

Nutrend Flexit gold
Nutrend Flexit gold
Omadused:
Pakend:
400 g
Hind:
18,98 €
22,99 €

NUTREND FLEXIT GOLD DRINK 400 g - toidulisand liigestele 8 korda rohkem kondroitiini ja 5 korda rohkem glükosamiini kui tavaline NUTREND FLEXIT.

  • 20 g portsjonis 9000 mg kollageeni 
  • 1200 mg kondroitiini ja 1500 mg glükoosamiini portsjoni kohta!!!
  • Tõhus koostis
  • Valikus 3 maitset

 

Miks valida Flexit Gold?

Üks peamisi põhjusi, miks neid toidulisandeid valida, on see, et need sisaldavad aineid, mis on vajalikud liigeste normaalse struktuuri säilitamiseks. Sealhulgas selliseid aineid, mida meie keha alates 25. eluaastast palju vähem toodab. Nende hulka kuuluvad kollageen ja hüaluroonhape ning muud olulised ained, nagu kondroitiin ja glükosamiin. Kuid see pole veel kõik - need toidulisandid on rikastatud ka vitamiinide ja mineraalidega. Kõige sobivama valiku tegemiseks tuleks siiski arvesse võtta teatavaid kriteeriume:

  • Tarbimine

Ehkki toidulisandite pakendil antakse soovitusi selle kohta, kui tihti ja millises koguses tuleks toidulisandit võtta, pea siiski meeles, et need on standardjuhised ja ei pruugi Sinu olukorra jaoks parimad olla. Seetõttu on kõige parem konsulteerida spordi- ja toitumiskava koostavate ekspertidega, kes oskavad pärast liigeste koormuse ja toiduga saadavate toitainete hindamist täpsemaid soovitusi anda. 

  • Kogus

Pööra tähelepanu ka pakendis olevate toidulisandite kogusele. Hinda ka kasutamise ajalist plaani: mida pikem periood, seda suurem pakend või isegi mitu 400 g pakendit. Rohkem korraga ostes, hoiad aega kokku. 

Oled huvitatud atraktiivsest hinnast? Osta veebist

Neil, keda huvitab toidulisandite väga atraktiivne hind, tasub ostud veebis teostada, sest pakkumised on meie veebipoes väga levinud ja nii saad liigestele mõeldud toidulisandeid osta lausa mitukümmend protsenti soodsamalt. 

Kasutamine: 20 g segada 250-300 ml veega. Võtke hommikul tühja kõhuga. Samuti peaksite suurendama vedeliku tarbimist. 20 g = u. 3/4 mõõtelusikatäit.

 

NUTREND FLEXIT GOLD DRINK 400 g. Eriotstarbeline toit, magusainetega.

Neto kaal: 400 g (20 portsjonit).

Toitumis- ja energiasisaldus:  100 g  1 portsjonis - 20 g
C-vitamiin  500 mg (625% RMV*)  100 mg (125% RMV*)
B6-vitamiin  25 mg (1786% RMV*)  5 mg (357% RMV*)
D3-vitamiin  37,5 µg (750% RMV*)  7,5 µg (150% RMV*)
Kollageenvalk  45 000 mg  9000 mg
Kondroitiinsulfaat  6000 mg  1200 mg
Glükosamiinsulfaat  7500 mg  1500 mg
Metüülsulfonüülmetaan (MSM) 1500 mg  300 mg
Boswellia  1000 mg  200 mg
Hüaluroonhape (naatriumsool)  100 mg  20 mg

*RMV% - viitetoiteväärtus

Koostisained:

Apelsini maitse: Kollageenvalk (hüdrolüüsitud kollageen, hüdrolüüsitud kalakollageen 2,5% - Noticol®), maltodekstriin, glükoosamiinsulfaadi kaaliumsool (karploomad), kondroitiinsulfaat, happesuse regulaator sidrunhape, lõhna- ja maitseaine, MSM (metüülsulfonüülmetaan), Boswellin® PS, boswellia ekstrakt (20 % beeta-boswelüülhapet, 10 % atsetüülketo-beeta-boswelüülhapet), happesuse regulaator õunhape, C-vitamiin (L-askorbiinhape), stabilisaatorid: Akaatsiavaik ja ksantaankummi, liimained: monokaltsiumfosfaat ja ränidioksiid, magusained: sukraloos ja stevioolglükosiidid, hüaluroonhape (naatriumsool), vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), vitamiin D (kolekaltsiferool), värvaine: beetakaroteen.

Mustsõstra maitse: Kollageenvalk (hüdrolüüsitud kollageen, hüdrolüüsitud kalakollageen 2,5% - Noticol®), maltodekstriin, glükoosamiinsulfaadi kaaliumsool (koorikloomad), kondroitiinsulfaat, happesuse regulaator sidrunhape, MSM (metüülsulfonüülmetaan), Boswellin® boswellia kiudse ekstrakt (20 % beeta-boswelüülhapet, 10 % atsetüülketo-beta-boswelüülhapet), happesuse regulaator õunhape, C-vitamiin (L-askorbiinhape), stabilisaatorid: Akaatsiavaik ja ksantaankummi, lõhna- ja maitseained, peedikontsentraadi ja spirulinaekstrakti segu, glükoosiregulaatorid: monokaltsiumfosfaat ja ränidioksiid, musta porgandi kontsentraat, magusained: sukraloos ja stevioolglükosiidid, hüaluroonhape (naatriumsool), vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), vitamiin D (kolekaltsiferool).

Pirni maitse: Kollageenvalk (hüdrolüüsitud kollageen, hüdrolüüsitud kalakollageen 2,5% - Noticol®), maltodekstriin, glükoosamiinsulfaadi kaaliumsool (koorikloom), kondroitiinsulfaat, happesuse regulaator sidrunhape, lõhna- ja maitseaine, MSM (metüülsulfonüülmetaan), Boswellin® PS, kiudse boswellia ekstrakt (20 % beeta-boswelüülhapet, 10 % atsetüülketo-beeta-boswelüülhapet), happesuse regulaator õunhape, C-vitamiin (L-askorbiinhape), stabilisaatorid: Akaatsiavaik ja ksantaankummi, liimained: monokaltsiumfosfaat ja ränidioksiid, magusained: sukraloos ja stevioolglükosiidid, hüaluroonhape (naatriumsool), vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), vitamiin D (kolekaltsiferool), värvaine: beetakaroteen.

Õuna maitse: Kollageenvalk (hüdrolüüsitud kollageen, hüdrolüüsitud kalakollageen 2,5% - Noticol®), maltodekstriin, glükoosamiinsulfaadi kaaliumsool (koorikloomad), kondroitiinsulfaat, happesuse regulaator sidrunhape, lõhna- ja maitseaine, MSM (metüülsulfonüülmetaan), Boswellin® PS (20 % beeta-boswelliinhape, 10 % atsetüülketo-beeta-boswelliinhape), lõhna- ja maitseaine, happesuse regulaator õunhape, C-vitamiin (L-askorbiinhape), stabilisaatorid: Akaatsiavaik ja ksantaankummi, päevalillekontsentraadi ja spirulinaekstrakti segu, liimained: kaltsiumfosfaat ja ränidioksiid, magusained: sukraloos ja stevioolglükosiidid, hüaluroonhape (naatriumsool), vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), vitamiin D (kolekaltsiferool).

Allergeenid: kala ja koorikloomad. Tootes võib esineda soja- ja piimavalkude jälgi.

Hoiatused: Ära kasuta, kui oled toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Hoida tihedalt suletuna, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas ning otsese päikesevalguse eest kaitstult. Seda ei tohiks kasutada, kui esineb haigusi või tarvitad ravimeid. Alla 18-aastastel kasutamine mittesoovitatav. Vastunäidustatud lastele ja rasedatele naistele, enne rasestumist või imetamise ajal. Eritoiduks ettenähtud toiduained ei tohiks kasutada toidu asendajana.

Parim enne: pakendil märgitud kuupäev.

Partii: vt pakendilt.

Tootja: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Tšehhi Vabariik.

 
2023-09-27

Kuna mul on tuvastatud liigeste kulumine, mis on püsivalt valulik ja minu organism ei võta vastu võõrkeha, et liigeste protees operatsiooni teel paigaldada, siis Flexit Gold drink annab vähemalt lootust pehmendada valulikkust.

 
2023-04-17

Kuna põen parandamatut ortopeedilist viga, mis põhjustab põlveliigese valusid, siis nii see geel, kui ka drink leevendavad tunduvalt valusid.

 
2022-12-08

Toetab tõhusalt sama marki geeli toimet.

 
2022-10-13

Drink aitab ületada päevast väsimust.

Rohkem infot

Sarnased tooted