Soovitame

Allnutrition Bcaa Instant 400 g

Allnutrition BCAA Instant 400 g - 2:1:1 kombinatsioon asendamatutest aminohapetest - leutsiinist, isoleutsiinist ja valiinist.

Allnutrition Bcaa Instant
Allnutrition Bcaa Instant
Omadused:
Pakend:
400 g
Hind:
22,99 €

Allnutrition BCAA Instant 400 g. Aminohapete pulber koos magusainetega.

Allnutrition BCAA Instant - 2:1:1 kombinatsioon asendamatutest aminohapetest - leutsiinist, isoleutsiinist ja valiinist.

  • Pakendis 40 portsjonit
  • 9 000 mg BCAA-d portsjoni kohta
  • Lai valik maitseid

Tarbimine: võta üks portsjon päevas. Lahusta üks lusikas (10 g) 250 ml vees või mahlas. Treeningupäevadel - üks portsjon pärast treeningut. Treeninguvabadel päevadel - üks portsjon hommikul tühja kõhuga.

Allnutrition BCAA Instant 400 g. Aminohapete pulber koos magusainetega.

Neto kaal: 400 g (40 portsjonit).

Toiteväärtus 10 g (1 portsjon)
BCAA  9 000 mg
-millest leutsiin 4 500 mg
-millest isoleutsiin 2250 mg
-millest valiin 2250 mg


Koostisained: L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin (sisaldab soja), happesuse regulaator: Sidrunhape, lõhna- ja maitseained (murakas, ananass, jõhvikas, kannatuslill, vaarikas, apelsin, sidrun, laim, laim, punane sebent, jäälill, apelsinilaad, närimiskumm, maasikas, mustsõstar, koola, arbuus), lõhna- ja maitseained (viski-koola, rumm-koola, vaarikas-maasikas, mango-mustikas, sidrun-liim), magusaine: Sukraaloos.

Allergeenid: võib sisaldada piima ja gluteeni sisaldavaid teraviljasaadusi.

Hoiatused: Ära kasuta, kui oled toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Hoida tihedalt suletuna, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas ning otsese päikesevalguse eest kaitstult. Seda ei tohiks kasutada, kui esineb haigusi või tarvitad ravimeid. Alla 18-aastastel kasutamine mittesoovitatav. Vastunäidustatud lastele ja rasedatele naistele, enne rasestumist või imetamise ajal. Eritoiduks ettenähtud toiduained ei tohiks kasutada toidu asendajana.

Parim enne: pakendil märgitud kuupäev.

Partii: vt pakendilt.

Tootja: Allnutrition, Głogowska 41 45-315 Opole, Poola.

Levitaja: MB Biceps. Kauno g. 30, MrBicepsi kauplus, Vilnius. www.MrBiceps.lt. Tel. : +37064621250

Sarnased tooted