Soovitame -22%

Amix Kre-alkalyn 150 kapslit

AMIX Kre-alkalyn 150 kapslit. Uusim puhverdatud kreatiini vorm, millel on tavapäraste kreatiinitoodetega võrreldes palju stabiilsem toime.

Amix Kre-alkalyn
Amix Kre-alkalyn
Pakend:
150 kapslit
Hind:
24,99 €
31,90 €

AMIX Kre-alkalyn 150 kapslit. Toidulisand kapslitena.

AMIX Kre-alkalyn - uusim puhverdatud kreatiini vorm, millel on tavapäraste kreatiinitoodetega võrreldes palju stabiilsem toime.

Tarbimine: Treeningpäevadel võta üks annus (2 kapslit) hommikul, 30 minutit enne päeva esimest söögikorda ja üks annus 30 minutit enne treeningut. Treeninguvabadel päevadel võta üks annus hommikul 30 minutit enne päeva esimest söögikorda ja üks annus õhtul 30 minutit enne viimast söögikorda.

AMIX Kre-alkalyn 150 kapslit. Toidulisand kapslitena.

Neto kaal: 112,5 g (150 kapslit - 75 portsjonit)

  Portion (2 kapslit)
Cre-alkaline (kreatiin leeliselise kaitsega) 1500 mg


Koostisained: kre-alkaal, kapslikest (želatiin, vesi, värvaine: titaandioksiid), magneesiumstearaat, adhesiiv: ränidioksiid. 

Allergeenid: piim, soja, munad, gluteen, koorikloomad.

Hoiatused: Ära kasuta, kui oled toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Hoida tihedalt suletuna, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas ning otsese päikesevalguse eest kaitstult. Seda ei tohiks kasutada, kui esineb haigusi või tarvitad ravimeid. Alla 18-aastastel kasutamine mittesoovitatav. Vastunäidustatud lastele ja rasedatele naistele, enne rasestumist või imetamise ajal. Toidulisandit ei tohiks kasutada toidu asendajana.

Parim enne: pakendil märgitud kuupäev.

Partii: vt pakendilt.

Tootja: LargeLife® Ltd, Enterprise House, 2 Pass Street, Oldham, Manchester, OL9 6HZ, Ühendkuningriik.

Sarnased tooted