BioTech Hydro Whey Zero 1816 g

Biotech Usa Hydro Whey Zero on vadakuvalgu hüdrolüsaadi ja isolaadi segu, millele on lisatud L-glutamiini ja L-arginiini aminohappeid.

Hydro Whey Zero 1816g
Hydro Whey Zero 1816g
Omadused:
Strawberry
Pakend:
1816 g
Hind:
68,99 €

Biotech Usa Hydro Whey Zero 1816g. Valgussegu shake'i valmistamiseks koos magusainetega.

Biotech Usa Hydro Whey Zero on vadakuvalgu hüdrolüsaadi ja isolaadi segu, millele on lisatud L-glutamiini ja L-arginiini aminohappeid. Valk aitab ehitada ja säilitada lihasmassi.

  • Eriti kõrge valgusisaldus - 80%
  • 82 portsjonit pakendis
  • Täiendatud L-glutamiini ja L-arginiini aminohapetega

Kasutamine : Segage üks portsjon (22 g - 1 väike mõõtekühvel - 2 täis supilusikatäit) 250 ml veega. Kasutage segamiseks blenderit. Treeningpäevadel võtke 1 portsjon hommikul ja 1 portsjon kohe pärast treeningut. Puhkepäevadel võtke 1 annus hommikul ja 1 annus õhtul.

Biotech Usa Hydro Whey Zero 1816g. Valgussegu shake'i valmistamiseks koos magusainetega.

Neto kaal: 1816 (82 portsjonit).

Annuse suurus: 22 g.

Toiteväärtus 100 g 22 g 44 g
Energia väärtus 1635 kJ/386 kcal (19%*) 360 kJ/85 kcal 720 kJ/170 kcal
Rasvad 3,8 g (5%*) 0,8 g 1,7 g
millest küllastab 1,9 g (10%*) <0,5 g 0,8 g
Süsivesikud 7,5 g (3%*) 1,7 g 3,3 g
millest suhkur 5,3 g (6%*) 1,2 g 2,3 g
Valgud 80 g 160%* 18 g 35 g
Soola 2,5 g (42%*) 0,55 g 1,1 g

*Viide toiteväärtus

Koostisained::

Chocolate maitse: vadakuvalgu hüdrolüsaat 41%, vadakuvalgu isolaat, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, L-glutamiin, L-arginiin, emulgaator: letsitiinid (soja), lõhna- ja maitseained, koor [kookosrasv, maltodekstriin, taimne valk, viskoossuse regulaator (ränidioksiid)], sool, paksendaja (karrageen), magusaine (sukraloos).

Vanilla maitse: vadakuvalgu hüdrolüsaat 43 %, vadakuvalgu isolaat, L-glutamiin, lõhna- ja maitseained, L-arginiin, emulgaator: letsitiinid (soja), koor [kookosrasv, maltodekstriin, taimsed valgud, liimija (ränidioksiid)], sool, paksendaja (karrageen), magusaine (sukraloos), värvaine (tartrasiin)**.

Strawberry maitse: vadakuvalgu hüdrolüsaat 43 %, vadakuvalgu isolaat, L-glutamiin, lõhna- ja maitseained, L-arginiin, hape (sidrunhape), emulgaator: letsitiinid (soja), koor (kookosrasv, maltodekstriin, taimne valk, viskoossuse regulaator (ränidioksiid)), sool, paksendaja (karrageen), magusaine (sukraloos), värvaine (Allura Red AC) **.

Cookies & Cream maitse: vadakuvalgu hüdrolüsaat 43 %, vadakuvalgu isolaat, L-glutamiin, L-arginiin, šokolaadipulber {kakaomass, magusaine (maltitool), kakaovõi, kakaopulber vähendatud rasvasisaldusega, emulgaator [letsitiinid (soja), polüglütseroolpolüritsinoleaat], lõhna- ja maitseaine}, lõhna- ja maitseaine, emulgaator: letsitiinid (soja), koor [kookosrasv, maltodekstriin, taimne valk, liim (ränidioksiid)], sool, paksendaja (karrageen), kaneel, magusaine (sukraloos).

Hazelnut-chocolate imaitse: vadakuvalgu hüdrolüsaat 43 %, vadakuvalgu isolaat, L-glutamiin, vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, L-arginiin, emulgaator: letsitiinid (soja), koor [kookosrasv, maltodekstriin, taimne valk, viskoossuse regulaator (ränidioksiid)], maitseained, sool, paksendaja (karrageen), magusaine (sahharaloos).

**Tartrasiin, Allura Red AC: võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele.

Allergeenid: toodetud rajatises, mis toodab ka piima, mune, gluteeni, soja, koorikloomi, vääveldioksiidi ja pähkleid sisaldavaid toiduaineid.

Kasutamine : Segage üks annus (22 g - 1 väike mõõtelusikatäis - 2 täis supilusikatäit) 250 ml veega. Kasutage segamiseks blenderit. Treeningpäevadel võtke 1 portsjon hommikul ja 1 portsjon kohe pärast treeningut. Puhkepäevadel võtke 1 portsjon hommikul ja 1 portsjon õhtul.

Hoiatused. Hoida tihedalt suletuna, kuivas kohas lastele kättesaamatus kohas ja eemal otsesest päikesevalgusest. Ärge kasutage, kui teil on tervislik seisund või kui te võtate muid ravimeid. Soovitatakse kasutada vähemalt 18-aastaselt. See on vastunäidustatud lastele ja rasedatele naistele, enne rasedust või rinnaga toitmise ajal. Toodet ei tohi kasutada toiduasendajana.

Parim enne: pakendil märgitud kuupäev

Partii: vt pakendilt.

Tootja: BioTechUSA Kft., 1033 Budapest, Kiscsikos koz 11, Ungari.

Sarnased tooted