Amix Calcium + Mg &Zn 100 tabletti

Amix Calcium + Mg & Zn 100 tabletti. Kaltsiumi, magneesiumi ja tsingi mineraalkompleks.

Amix Calcium + Mg &Zn
Amix Calcium + Mg &Zn
Pakend:
100 tabletti
Hind:
13,10 €

Amix Calcium + Mg & Zn 100 tabletti. Toidulisand tableti kujul.

Amix Calcium + Mg & Zn - kaltsiumi, magneesiumi ja tsingi mineraalkompleks.

  • Kaltsium - aitab säilitada normaalset energia ainevahetust ja normaalset lihastegevust. See aitab säilitada seedetrakti ensüümide normaalset toimimist. Kaltsiumi on vaja normaalsete hammaste ja luude säilitamiseks.
  • Magneesium - aitab vähendada väsimus- ja kurnatustunnet ning säilitada elektrolüütide tasakaalu. Magneesium aitab säilitada normaalset lihastegevust ja närvisüsteemi aktiivsust. Magneesium aitab kaasa ka normaalse psühholoogilise funktsiooni ja valgusünteesi säilitamisele.
  • Tsink - aitab säilitada normaalset süsivesikute ainevahetust ja kognitiivset funktsiooni. Aitab säilitada normaalset viljakust ja reproduktiivsust ning normaalset testosteroonitaset veres. Tsink aitab kaasa normaalsele immuunsüsteemi toimimisele, säilitab normaalset valgusünteesi ja normaalset rasvhapete ainevahetust.

 

Tarbimine: 2 tabletti päevas.

Amix Calcium + Mg & Zn 100 tabletti. Toidulisand tableti kujul.

Neto kaal: 100 tabletti (47,5 g).

  1 portsjon (2 tabletti) *
Kaltsium (kaltsiumkarbonaat) 666,6 mg 83%*
Magneesium (magneesiumoksiid) 266,6 mg 71%*
Tsink (tsinkoksiid) 16,6 mg 166%*

*Viide toiteväärtus

Koostisained: kaltsiumkarbonaat, magneesiumoksiid, tsinkoksiid, steariinhape, tselluloos, magneesiumstearaat, ränidioksiid, liim.

Hoiatused: Ära kasuta, kui oled toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Hoida tihedalt suletuna, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas ning otsese päikesevalguse eest kaitstult. Seda ei tohiks kasutada, kui esineb haigusi või tarvitad ravimeid. Alla 18-aastastel kasutamine mittesoovitatav. Vastunäidustatud lastele ja rasedatele naistele, enne rasestumist või imetamise ajal. Toidulisandit ei tohiks kasutada toidu asendajana.

Parim enne: pakendil märgitud kuupäev.

Partii: vt pakendilt.

Tootja: LargeLife® Ltd, 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Ühendkuningriik.

Sarnased tooted