E-hind -46%

Universal Animal Nitro 44 pak (BB 2024-07-31)

Universal Animal Nitro on ainulaadne segu 9-st vabast aminohappest, mis täiendab teie dieeti asendamatute aminohapetega ning B6- ja B3-vitamiinidega.

Universal Animal Nitro
Universal Animal Nitro
Pakend:
44 pak (BB 2024-07-31)
Hind:
35,99 €
66,99 €

Universal Animal Nitro 44pak. Toidulisand kapslites.

Universal Animal Nitro on ainulaadne segu 9-st vabast aminohappest, mis täiendab teie dieeti asendamatute aminohapetega ning B6- ja B3-vitamiinidega.

  • 22 portsjonit
  • 9 erinevat aminohapet
  • Rikastatud vitamiinidega B6 ja B3

Kasutamine: Soovitatav on võtta üks pakend 15-30 minuti jooksul pärast treeningut treeningpäeval. Kui soovite saavutada soovitud tulemusi kiiresti, võtke 2 pakki päevas, enne ja pärast treeningut. Kui te võtate pärast treeningut valgu shake'i, oodake vähemalt 30-45 minutit pärast Animal Nitro paki joomist enne shake'i joomist. Võtke Animal Nitro alati tühja kõhuga, soovitavalt koos 200 ml veega.

Universal Animal Nitro 44pak. Toidulisand kapslites.

Neto kaal: 44 pakki (22 portsjonit).

Toiteväärtus 1 portsjon (2 pakki)
Vitamiin B6 (püridoksiin HCl'ina) 500 mcg ((29%*)
Niatsiin (niatsinamiidina) 10 mg NE (63%*)

Spetsiaalne segu
Leutsiin, lüsiin, arginiin, valiin, isoleutsiin, histidiin, treoniin, metioniin, fenüülalaniin.

4995 mg
BCAA kompleks:  
Leucin 3500 mg
Isoleutsiin 1685 mg
Valine 1815 mg


Muud koostisosad: leutsiin, lüsiin, arginiin, valiin, isoleutsiin, histidiin, treoniin, metioniin, fenüülalaniin, leutsiin, valiin, isoleutsiin, nikotiinamiid, püridoksiinvesinikkloriid, želatiin, glükoosiregulaatorid: dikaltsiumfosfaat, mikrokristalliline tselluloos, rasvhapete ja rasvhapete magneesiumsoolad. 

Allergeenid: Valmistatud tehases vastavalt hea tootmistava (GMP) standarditele, kasutades piima, soja, mune, maapähkleid, erinevaid puupähkleid, kala, koorikloomi, nisu. Võib esineda nende toodete jälgi.

Hoiatused: Seda toodet ei tohi tarbida alla 18-aastased isikud, rasedad või rinnaga toitvad naised. Palun konsulteerige enne selle toote kasutamist spordiarstiga või treeneriga, eriti kui teil on mõni tervislik seisund või te võtate ettenähtud ravimeid või toidulisandeid. seda toitu ei tohi kasutada toidu asendajana. Ärge ületage soovitatud annust. Toit tuleb hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas kohas temperatuuril, mis ei ületa 25°C.

Parim enne: pakendil märgitud kuupäev

Partii: vt pakendilt.

Tootja: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, USA.

Sarnased tooted